• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: asiakk
  • Sortuj według data
  1. A

    Czerwcowe mamy 2022

    Dziś zrobiłam w boczek i wolniej. Żadnych skurczy:)
  2. A

    Czerwcowe mamy 2022

    Pozdrawiam:) jak się czujesz? To 1 ciąża?
  3. A

    Czerwcowe mamy 2022

    No właśnie jakieś 15 min po zastrzyku odczuwam takie skurcze przez jakieś 3 godziny i przechodzi. Lekarze dopiero 3 grudnia
  4. A

    Czerwcowe mamy 2022

  5. A

    Czerwcowe mamy 2022

    Hej. Termin mam na 29 czerwca, narazie żadnych objawów oprócz tego że pobolewają mnie trochę piersi. Od początku biorę luteine i od 2 dni zastrzyki fraxiparina po których mam bóle podbrzusza tak jakby skurcze czy ktoś tak miał, czy to normalne?
  6. A

    Heparyna w ciąży

    Cześć. Od 2 dni wstrzykuje fraxiparine i po około 15 minutach odczuwam w okolicy lewego jajnika bolesne kłucie/skurcz. Czy to normalne?
  7. A

    Heparyna w ciąży

    Cześć. Od 2 dni wstrzykuje fraxiparine i po około 15 minutach odczuwam w okolicy lewego jajnika bolesne kłucie/skurcz. Czy to normalne?
Wróć
Do góry