Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Moje córeczki też wcale nie były malutkie bo jedna ważyłam 2820 a druga 2650 😀
U nas bardzo dobrze, dziewczynki są przesłodkie i bardzo grzeczne także ułatwiają mi macierzyństwo ❤️
Gratulacje dziewczyny 🥰
Nam się trafiły bardzo grzeczne dzieci 🥰 także jesteśmy wyspani i zadowoleni z początków rodzicielstwa ❤️ dziewczynki mają już 8 tygodni 🥰
Jagoda 2820 i 54cm
Oliwia 2650 i 52cm
Jestem szczęśliwa i obolała :) na noc oddałam dzieci na oddział neonatologiczny żebym mogła się trochę przespać i zregenerować a teraz czekam jak dziewczynki wstaną i mi je przyniosą ❤️
Dzień dobry Wojowniczki 🥰
Ponawiam pytanie czy jest tu ktoś chętny na przejęcie kalendarza ? Mój poród zbliża się wielkimi krokami i zapewne nie będę miała tyle czasu aby tu wpadać regularnie a szkoda aby nasz kalendarz przebadał :)
24.07 - @Pati32 - poród
25.07 - @marzycielko - poród
26.07 -...
Ja cały czas czuję się dobrze ;) oj kilogramów jest duzo więcej do dźwigania i czasami odczuwają to moje kolana, a dziewczynki w brzuchu są grzeczne więc nawet jakoś mocno się nie rozpychają ale to pewnie też przez brak miejsca :)