• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  1. B

    Ciąża

    hejj! Okres spóźnia mi się już 5 dzień zrobiłam kilka testów i wychodziły negatywne dziś zrobiłam test wyszła blada druga kreska, poszłam na bete i wyszła taka jak na zdjęciu. Stosunek był przerywany 3 tygodnie temu objawy mam jakby okresowe ale jednak czuje ze cos jesy nie tak. Co myślicie ?
Wróć
Do góry