Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ja nie mam pojęcia w nocy z takiej pełnej prawie ściągnąłam 70 on niech wyssie trochę wiecej więc ok 100 tak na oko a nie wiem ile będę karmić na ile sił starczy
O mnie też tak boli jak na @ przy Kubie ja dostałam ja jeszcze karmilam wiec pewnie teraz też tak będzie.
Selerowa mnie szlak trafia jak rano słyszę " znowu skarpet czystych nie ma" s ja na to że rączki ma więc pranie też może wstawić no i wstawia
Porcje warzyw dla karmiących i dietujacych
Zupa krem z marchwi i dyni
Oczywiście marchweka i dynia pokrojone w kostkę plasterki i ugotowane do miekkosci.
Po ugotowaniu odlac wodę dodać bulion warzywny lub mięsny i zblendowac na gładka masę .
Doprawić do smaku solą pieprzem bazylią .
Dodać...
Blindwillow ja używam tych z Rossmanna teraz kupiłam 3 ale nie podoba mi się zapach 2 były lepsze ale 3 jest więcej a my zużywamy 11-13 pieluch na dobę więc bankrutuje mam jeszcze pampersy ale to na noc mu zakładam bo rzadziej zmieniam .
Selerowa tobie i sobie życzę spokojnej nocy i dnia u mnie też ataki histerii płacz prężenie kupy a kuba chodzi i prosi żebym się z nim pobawila . Ja też sama na weekend mąż znów w wawie cale 2 dni
Selerowa u mnie jest wszystko ze Spidermanem już też mam powyżej uszu tej postaci i buty ostatnio w sklepie chodził za mną i prosił żeby mu kupić buty takie plastikowe prawie też ze Spiderem a teraz dochodzą angry birds
O kup jakiegoś herosa np z z serii chima albo smieciaki ze spidorami jak coś taniej to zestaw hotwheelsow no zawsze dobrym pomysłem sa puzle albo jakaś książka
Witaj mamaoim:-D
Nie zgadniecie ile dziś przestał Kacper no jak na moje dziecko to rekord bo aż 5 h :-D:O szkoda że późno się położyłam i nie dane mi było przespać tych godzin potem w sumie też nieźle bo co 3,5 h się budził na jedzenie no i 2 razy atak brzucha ale zasypial w miarę szybko. No i...
No właśnie teraz tak mam ale dałam mu tego amerykańskiego i narazie ciumcia o wyplul ale śpi ciekawe jak długo
Jaki laktator polecacie ktoś ma madele mini Electric ? A może ręczny aventu jakiś muszę kupić ale nie wiem jaki
Inka ja też mam problem z tym. W Łodzi dziś upał 21 stopni a i tak go za ciepło ubrałam bo ma rajstopki spodenki welurowe body na krótki bluzkę na długi i cienką bluzę czapkę mogłam nałożyć tylko body na długi i bluzę i byłoby ok ale śpi nie kweka więc jest chyba mu dobrze właśnie siedzimy vw...
O mój klocek to już ponad 2 kg od urodzenia przybył ciężki się robi
Ja śpię z Kacprem więc o rzeczy na s nawet nie myślę a zresztą nie mam zupełnie ochoty mój mąż chyba też nie bo zupełnie nie nalega nawet nie wspomniał w sumie to się nie dziwię sama ze sobą też bym nic nie chciała
Teraz czytałam żeby dzieciom na piersi nie wcześniej niż w 4 a nie później niż w 6 zacząć podawać gluten w postaci kaszki 2 łyżeczek dziennie zmieszanej z mlekiem matki
Dzieci z mm od 4 miesiąca mogą dostawać warzywo jedną rzecz wprowadza się 5 dni potem dodaje kolejną np marchewka potem...
katia lubi leżeć na macie i patrzeć na siebie właśnie ale tak max 15 min potem juz mu sie nudzi i karuzele tez lubi ale tez do czasu potem znowu uwagi sie domaga :-D:-D
a teraz o dziwo śpi juz z półtorej godziny jak nie on i dzis ogólnie grzeczny jest ale zaraz go musze budzić bo na 16 na usg...
no zaraz to bedziemy tylko na fb klikać a forum zemrze tak było z poprzednia moja grupą grudniówek teraz trylko na fb , ale to z nimi to tyle lat i tyle zlotów że znamy sie jak łyse konie:)