Celinko - gratulacje!! Pisałaś to tak dawno, teraz Twoja trzecia pociecha rok będzie kończyć?! Dobrze czytam!? O jejku, jak cudownie! Dziewczynka, Chłopczyk?!
Straszna tu cisza, ja też wieki tu nie zaglądałam.... A pomyśleć, że jak się było w ciąży to po kilkadziesiąt razy w ciągu dnia...