Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej dziewczyny, przepraszam ze nie pisze ale czasu mi totalnie brakuje.
Maly rosnie, juz siedzi i cos czuje ze zaraz zacznie raczkowac, Lily juz chodzi do szkoly i bardzo jej sie podoba. Po 6 godz ani mysli wracac do domu!!!!
Doris trzymam kciuki&&&&&
Ania ale masz fajnie, uwielbiam remonty :)...
Takiego posta napisalam i mi wcielo :(.
Staffa wpadaj garaz duzy to sie wszyscy zmiescimy ;).
Annaoj jak Wiktorek? U mnie z najstarszym mialam od 3-6 masakre zebowa, jak skonczyl 6 mies to mial 6 zebow wszytkie wyszly w 1,5 mies.
Marta plany na napisanie ksiazki?
Wlasnie gdzie nam sie misiarska...
Hej, witam nowe mamy :). Co tu takie pustki gdzie jestescie mamuski odezwijcie sie!!!!! Agatakat jak u was? Towicz? Verita? Aleksiel? Trusia? Jak u was dziewczyny?
Wczoraj bylam taka podjarana bo kupilismy sofe okazyjnie, wieczorem M pojechal odebrac i co? Nie miesci mi sie i nie mozemy jej do domu wsadzic!!!!!!!!! Stoi w garazu, zalamka :(
Doris bardzo mi przykro :(, wiem co czujesz bo przezywalam to samo, tyle ze u mnie wykryto zaniad groniasty i to byla przyczyna straty maluszka. Trzymam kciuki za starania.
Dziewczyny to co teraz moda na brode, kurde masakra....ja nie zapuszcze ;).
Staffa fajnie ze mlody taki ogarniety, u nas...
Witam, wpadam jak zwykle na chwile ale musze sie poprawic....
U nas dzien za dniem tak szybko leci ze wieczorami padam na twarz.
Happymama sliczny synus i piekne oczka ma!!!'
Doris spokojnie nie stresuj sie napewno serduszko pieknie bije :).
Dorota ty uwazaj na siebie i zacznij zbierac sily jak...
Mamusie wesolych swiat i mokregi dyngusa!!!!!!
Przyznaje ze przygotowanie swiat bo oczywiscie wszystko bedzie u nas, z 2 biegajacych dzieci i maluszkiem graniczy z cudem.
U nas dzis piekna pogoda :). Mama wspolczuje mdlosci z pierwszym synem mialam okropne.
Marta z chlopami tak jest ze lubia nas wpienic od rana. Moj ma tydz urlopu to juz to widze ;).
Hej witam sie nocnie ;), pewnie wszystkie juz smacznie spia ;).
Z dziecmi to tak ze ja po pierwszym dlugo nie chcialam ale jak pojawilo sie drugie to po niecalym roku bylam pewna ze chce trzecie :). Nawet skusilabym sie na czwarte ale niestety juz nie moge :(, ta trzecia cc byla okropna, szybko...
hej dziewczyny ktore maja fb, zapraszam do polubienia majej stronki https://www.facebook.com/pages/Handmade-Friendship-Bracelets-UK/636578599735072
a to moje nowe dzielo
Marta ja ze wschodniego a ty? U nas tez wiocha hahaha, znajomi sie smieja ci co w centrum mieszkaja ze na wies do nas przyjezdzaja odpoczac ;).
My mimo braku dobrej pogody zaliczylismy 2 godz spacer, musialam dzieciaki wymeczyc ;), sama tez sie wymeczylam ;).
I dzien zlecial, przyznam sie ze...
Mamartusia przynajmniej wiesz ze od wina glowa cie boli hehehehe.
Stafaa ja mysle ze to moze byc od pogody bo wszyscy moi znajomi mowia ze ich glowa boli. Mam nadzieje ze sie rozpogodzi i pojde gdzies polazic z dzieciakami.