hej tam hej tam :)
melduje sie, ze zyje, ale nic ciekawego, troche urwanie glowy i chodze spac o 20 hehe razem z Olafem...
korbol rosnie, czasem pobolewa, czasem dalej mi niedobrze, czasem mecze sie latwo wiec wlasnie planuje rozmowe z szefowa, bo mam planowana delegacje z podroza samolotem...