reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
ja mam podobne odczucia jak aga_q - może fakt - to dlatego, że to pierwsza ciąża :tak: czas mi tak strasznie szybko leci .... przecież tak niedawno robiłam test ciążowy a tu już 7 miesiąc ... dni pędzą jak szalone - dopiero co był weekend a tu już jutro środek tygodnia .. :-( no i pewnie mam takie odczucia bo mi ta ciąża wcale nie daje popalić jak niektórym dziewczynom - wszystko co złe w sumie mnie omijało, naprawdę nie mam co narzekać - pewnie dlatego chciałabym żeby ten stan potrwał jeszcze troszkę :tak:

kasia - jak dla mnie dzisiejszy dzień był nie za fajny - nie wiem czy to przez pogodę, ale taka ociężała się czułam jak nigdy, głowa też mnie pobolewała i cały czas spać mi się chce :baffled: a ciśnienie też mierzyłam i też mam w normie ;-)
 
Ja juz gdzies pisalam,ze wydaje mi sie ze juz od lat w ciazy jeste i juz mnie zmeczyla ta ciaza....ale to z nudow pewnie.Chce miec juz zajecie!!!!!!
aby do grudnia....potem to juz tylko czekac;-)
 
Mi też się nie chce wierzyć że to już trzeci trymestr. To jest szok normalnie!!!
U mnie zgaga jak cholera :crazy::crazy::crazy: co dzień!!! od wszystkiego i od każdej ilości. Wcinam migdały na pociechę, dobrze że są smaczne. Tabletek nie chcę żadnych brać, po co się z dzidziusiem chemizować.
 
Kasia to możemy podac sobie rękę :-(
zgagę mam co dzień i to okropną - nie mam już sił; migdały też wcinam, ale ileż można - zabardzo nie działają

Aga_q jak tam Twoja poduszka? działa? nie moge znaleźć wątku :zawstydzona/y: bardzo Cię prosze jeśli ta poducha działa i jest fajna to podeślij mi link do niej
przecież ten kręgosłup mnie wykończy :crazy: - nie śpię od 2 w nocy :baffled:

...tak musiałam komuś sie wyżalić....śpijcie dobrze kochane mamuśki ;-)
 
Ja juz gdzies pisalam,ze wydaje mi sie ze juz od lat w ciazy jeste i juz mnie zmeczyla ta ciaza...
ja gdzies czytałam że to normalne uczucie, że można sie poczuć jakby już całe late było się w ciąży:-)..
a z drugiej strony, że jest też możliwe zapominanie o tym..(pomijając oczywiście występujące dolegliwości)
czy wam też się to zdaża?
szczególnie teraz jak mi brzuch urósł, to czasem pamiętając że mogłam zawsze się przecisnąć np przez nieotwarte do końca drzwi..napotykam na blokadę ;-):-D...
 
Ja mam gorsze dni jak sobie z czymś nie mogę dać rady, i jak sapię jak oszalała...wtedy mam ochotę odłożyć choć na chwilę brzusio na bok...
Ale co jak co to czas leci mi jak oszalały...tak jak mamjakty mam uczucie że test ciążowy dopiero co robiłam...

Celinko a jak Twoje kolano?
 
poczatek ciazy tez mi lecial ale od jakiegos miesiaca dluzyc mi sie zaczal
juz nei moge sie doczekac malenstwa
juz bym chciala je zobaczyc
takei mysli zaprzataja moja glowe


dzisja wstalam z bulem placow
oj koniecznie musze zmienic materac bo juz sie domaga
wczoraj mialam tyle energii jakbym sie naspidowala :-D
caly dzien gdzies lazilismy , cos robilismy
zero odpoczynku ,a dzisiaj bolacy kregoslup :rofl2:
 
Aga_q jak tam Twoja poduszka? działa? nie moge znaleźć wątku :zawstydzona/y: bardzo Cię prosze jeśli ta poducha działa i jest fajna to podeślij mi link do niej
przecież ten kręgosłup mnie wykończy :crazy: - nie śpię od 2 w nocy :baffled:

działa bardzo :-D
śpi się świetnie. wywalasz wszystkie poduszki i się cała przytulasz do wężyka :-)
masz go od stóp i zakręca za głowę.
sprawdziłam, że w Opolu kupisz w aptece Super-Pharm [ul. Krakowska 45/47 (CH Arkadia)];
Anik - w sklepie internetowym kosztuje 109 + koszty wysyłki; ja kupowałam w Smyku i w sumie wyszło mnie na to samo, a nie czekałam. więc może poprostu się wybierz lub wyślij chłopinę ;-)
w sklepie internetowym producenta tutaj: Produkty Motherhood | Motherhood.pl
jeszcze masz na Allegro - i tu najtańsza wysyłka: MOTHERHOOD --- KOJEC PODUSZKA DLA KOBIET W CIĄŻY (469762117) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry