reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Witajcie!
Dziś znowu jakieś gorsze samopoczucie, a było już dobrze. Ale jutro idę do doktorka i opowiem co i jak. Chciałabym też usg, żeby zobaczyć , że wszystko dobrze z maluszkiem, moze mi zrobi.
Mąż przeziębiony, ja się trzymam:)
Carioca witaj!:-)Super, że jesteście! Czekamy na relację, kiedy już sie zadomowicie:)
Monik a czemu tak długo musisz na wyniki czekać? Świetnie, że masz za sobą przejścia z dentystą.
Leyna życze wygranej z choróbskiem!
Antilko szkoda, że jeszcze Cie leczenie czeka, ale wierzę, że to będzie już Twoje ostateczne pożegnanie z boreliozą!:tak:A Twój M. na długo wyjechał:no:.
Sensi Kubuś ma faktycznie czarujące te oczy!:-)
Dobrej nocy Wszystkie 30steczki!
 
Car-witajcie w domku, ja tez duzo zdrówka zyczę, ściskam Was mocno:-)
Najeczko mam nadzieję że dzisiaj juz lepiej a po wizycie bedziesz mogła się uspokoić.:tak:Daj znac co u Ciebie, pozdrawiam cieplutko.
Antilko dasz radę.,zołądek tez wytrzyma, najważniejsze że coraz bliżej do konca kuracji:tak:
Sensi ja też "wpadłam" w oczy Kubusia:-D

Pozdrawiam wątek, życzę miłego dnia.
 
Cześć Dziewczynki:-)
Aluś pewnie już po zabiegu ciekawe kiedy się do nas odezwie:confused:
Najeczko mam nadzieję, że nastrój ciut lepszy a po wizycie u doktora będzie znakomity:-)
Sensi co Ty chcesz od swojej fryzury:confused::-)
Vonko mam nadzieję, że wytrzymam to leczenie, tylko tak bardzo chciałam ponowić staranka:-(
Monik dlaczego w ogóle robiłaś badania na boreliozę:confused:
Ewuś co u Ciebie?
 
Witam rankiem
Brrrrr ale zimno :szok:

Carioca witaj z powrotem :-) Czekamy na opowieści. Dobrze że już jesteście zdrowi i w domku :happy:
Antilko robie te badania na borelioze ze względu na ten wcześniejszy (niepewny) wynik z poprzednich lat. Chcę być pewna że jestem zdrowa. W sumie to miałam już trzy kleszcze w tym jeden to zdążył się nawet najeść bo był już całkiem duży. Pozostałe dwa były maluteńkie i prawdopodobnie nie zdążyły się porządnie wgryźć. Jak do tej pory żadnych objawów niepokojących nie miałam, więc myślę że choroby raczej nie ma.
Antilko musisz się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Wiem że bardzo byś już chciała uaktywnić staranka. Chyba wiem jak się czujesz. Ja jak się ostatnio dowiedziałam że jeszcze miesiąc dłużej mam czekać , to nieomal białej gorączki dostałam :baffled:. Ale myśle że te nasze katusze związane ze zdrowiem zostaną w końcu wynagrodzone i doczekamy się cudu :tak:. Już niedługo, zobaczysz ;-)
Najeczko mam nadzieje że lekarz Cię dzisiaj uspokoi :tak:. Szkoda tylko że tak Cię co chwile coś męczy :dry:.
Wagnies dobre dni na grzybki teraz są ;-)
Sensi czyste szczęście z tego zdjęcia płynie :-D

No a ja wczoraj całkowicie zakończyłam leczenie ząbków. Hurrraaa :-D
Z mojej listy (sprawy do załatwienia przed ciążą) to już chyba wszystko zrobione:happy:. Folik zażywam od początku roku, zęby wyleczone, badania zrobione (wyniki wkrótce), pozwolenie na staranka od gina jest, mąż gotowy do działania jest:-p, chęci też są :-D. Czy coś jeszcze... ?
Jak bym o czymś zapomniała to mi przypomnijcie. Nie chcę czegoś zaniedbać.

Pozdrowionka i miłego dnia dziewczyny :-)
 
Moniś czyli jesteś super gotowa:-D
Wiem, że muszę poczekać.Zresztą dla własnego spokoju muszę to zrobić inaczej przez całą ciążę denerwowałabym się, że coś zaniedbałam:baffled:
 
reklama
Monik-dokladnie to samo chcialam napisac.... tez nie chce mi sie zawsze zamknac i tylko lata mi po ekranie dkoncentrujac....


witajcie... jakos ostatnio was tylko podczytuje... jakos nie mam sily do odpisania... u mnie wszystko ok... w pracy rozne rzeczy sie dzieja,w ktore bym nigdy nie uwierzyla,ale sie przyzwyczajam i lamie czasami regulamin w sprawie mycia dzieciom rak i buzi przy umywalce... poza tym martwi mnie moja tempka,bo rosnie i jest juz dosc wysoko... pewnie tylko lekko panikuje,zle czulabym sie lepiej jakby zaczela spadac i pojawila sie @....
postaram sie odpisac wieczorem,bo musze poczytac jeszcze raz ....
 
Do góry