reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

MUMA długo bo takie terminy u nas są. To jest pierwszy wolny. Gdyby było tylko wyłuskanie prostej zmiany łagodnej to co innego, załapała bym się na Maj. Będą mnie gdzieś wozić, zapuszczać haczyk na skorupiaka i zalewać węzły chłonne by wartownika zabarwić i pod aparaturą zobaczą które węzły chłonne świecą a które nie, powinny wszystkie, a jak nie to znaczy, że raczek się rozsiał i będą węzły osuwać. Nie jest źle bo buduje się wyjątkowo po woli a poza tym w kruszynie takiej jak ja nie ma się gdzie rozrosnąć bo przecież i tak dbam o dietę ze względu na cholesterol. Tak, że go dobrze nie karmię i ma poważną anemię nowotworek:cool2: Moja dieta mu nie sprzyja.

Najbardziej tylko żal mi wakacje, bo odpada wylegiwanie się z biustem na plaży bo będzie trzeba się leczyć i staranka odłożyć bo teraz operacja oszczędzająca a w ciąży to całego c**** by ucięli jakby gadzina rosła.
 
reklama
heej

Bionda no bzdurniejszej wymówki to ja chyba nie słyszałam 'nie mam o czym pisać'.. phiiii!!!!!!!!!!! zobacz ile się dowiedziałyśmy po 2-3 Twoich wpisach.. co do jednego mam pewne obiekcje:

A brand to cos jak caly wizerunek , czyli meble reklamy wszystko co znajduje sie w jednym lokalu i bedzie powielane w innych . Jak naprzyklad EMPIK - wszystkie wygladaja tak samo :biggrin2:.
eeee no zapraszam do szczecina.. :dry: nie wszystkie wyglądają tak samo, nie wszystkie :-D:biggrin2: w wielkim mieście krakowie padłam oglądając empik przy kościele mariackim ;-)

a ja wczoraj odbyłam najpierw przeprawę z panami z gazowni.. wymienili licznik, zapalili wszystkie palniki, wszystko wg nich było ok więc sobie poszli.. a mnie naszła ochota na makaron na mleku więc za garnek i mleko i na gaz a tam zonk.. przestał się gaz palić :szok: uuuuuuuu nieco się przestraszyłam, oczyma mojej wyobraźni już widziałam jak blok odlatuje w przestworza bo zapchało gaz i jak wybuchnie to .. no masakra!!! resztką zdrowego rozsądku zadzwoniłam do gazowni, miły pan przez telefon dał mi instrukcje co zrobić aby odpowietrzyć rury (czy cuś tam) i się udało i mleko się zagotowało.. uuufffffff
później pojechałam do pracy, od rana jakoś nie czułam się najlepiej no ale mus był.. zaczęłam tworzyć pewne tabelki i okazało się że potrzebuję interwencji warszawy! a dodzwonić się do warszawy graniczy z cudem!!! ja nie wiem.. albo oni nie pracują albo nie odbierają telefonów:dry: napisałam maila i będę się kontaktować prywatnie z domu z prywatnego maila.. później zakupy.. i padałam.. bolał mnie wieczorem brzuszek.. nie wiem czy mocno bo mam wysoki próg bólu ale bałam się cokolwiek robić więc nawet do kompa nie siadłam.. :zawstydzona/y: jak trochę poleżałam przeszło.. bolał mnie też przedwczoraj.. :zawstydzona/y: za tydzień idę do magika.. mam nadzieję że Maluszek się rozpycha i dlatego boli.. jak dla mnie moze boleć.. aby z Nim wszystko było ok.. :sorry2:

Kok.o Gatto ma rację.. Ewcia moze Ciebie odbeira jako marudny egz. ;-) nakarmiona poleżałaby a Ty Ją lulasz i lulasz :biggrin2:;-)
Muma, Katiuszka twarde jesteście i mocne babki!!!!!!!!!! i przestać mi się przejmować!!! rodzice w końcu są dorośli :tak: dadzą se radę - Wy musicie dbać o swoje dzieci :tak:
Aleksis typ urodzony w styczniu tak ma :tak: jakbym czytała o sobie ;-)
Zuza dobrze zrobiłaś.. nie rozmyślaj teraz o tym, dobrze też byś zrobiła nie pozwalając Jej.. jesteś starszą siostrą i jednocześnie Jej opiekunką.. ale jak jest mądrą dziewczyną.. przełknie też czasami jak Jej czegoś zabronisz ;-) :tak:
Katiuszka tak zgadzam się - teściowa jest mega, super jak jest daleko :tak: mieszkałam na początku naszej drogi u teściowej.. mimo ze 'starała' się nie wtrącać.. wtrącała się, mimo że czasami nawet myślałam ze jest równą babką.. była typową teściową.. toleruję ją bo 'tak wypada'.. ale to obca baba.. :cool2: jak by nie było ;-)
Kasica podpytaj o picie ziółek swją panią doktor.. ja łykałam bromka i za pozwoleniem endo piłam ziółka.. też miałam obawy.. w sumie dziewczyny mają rację - w jakiś sposób wpływają na organizm.. ale zobacz ja piłam z bromkiem, winem i czasami piwem, Katiuszka z clo i winem - i nic nam nie jest.. więc może i na Ciebie nie będą działać w złą stronę :baffled: chyba że znajdziesz jakiś mocny argument i bedziesz zupełnie pewna aby nie łączyć.. ale czekaj, Ty pijesz teraz zioło, tak??? i co czujesz jakieś 'skutki uboczne'???
Haszitka teraz chyba takie nasilenie w kolejkach do lekarzy i na zabiegi :no: skąd takie dziadostwo sie bierze w ciele:confused: zdrówka życzę..

aaa Bionda Ty leczysz się u polskiego lekarza, tak???
 
Czesc Laski :-)!
Haszitka bedzie dobrze bo byc musi , tylko prosze Cie mysl pozytywnie i walcz z gadem!!! Moja mama jest po operacji macicy 8 lat i jest ok. Najwazniejsze , ze szybko wykryli gadzine. Pij duzo zielonej herbaty i sok z pokrzywy to go podtrujesz do operacji :tak:.
Zuzanka, ja bym Mala tez puscila , chyba :-D. Chyba lepiej wypracowac sobie zaufanie niz byc wrogiem. Moja mama tak ze mna postepowala ze zawsze mi ufala i sie na mnie nie zawiodla. Mimo kilku skokow w bok o ktorych nikt do tej pory nie wie, wyroslam na normalnego czlowieka - tak mi sie wydaje. Stronka z waflami super, juz troche rzeczy sobie upatrzylam.
Gatto, ale masz fajnie !!!! Ja codzien wypatruje sniegu przez okno jak Rapuncel. Uwielbiam jak nas tu zasypuje na maxa.
Muma, nie odbieraj lepiej telefonow od mamy albo tak nia potrzasnij, ze juz jej sie odechce do ciebie dzwonic. Wiem , ze latwo mowic ale pomysl ty nie robisz nic zlego, wzielas jeszcze sobie na glowe dziadkow wiec masz prawo olac jej wybryki, pretensje i roszczenia.
Katiuszka, moze juz usiac na dupie bo zaczynam sie zle czuc, ze ty w ciazy takie porzadki i remony odwalasz a ja nic nie robie w stanie normalnym :sorry:.
Ani@k, no wreszcie sie odezwalas :-). Nie podnos nam tak wiecej adrenaliny , co? W Empiku moze zaczynaja z nowym brandem wchodzic jak widzialas gdzies inny, tak jest tu z Mc, zaczynaja byc ladniejsze.
Ja sie lecze u polskiego lekarza, do tutejszych cos nie moge sie przekonac, poza tym ja musze u lekarza wszystko dobrze zrozumiec a tu moglabym miec lekkie problemy z terminami medycznymi. Moj dr. dal mi tel na kom. mam dzwonic gdyby cos sie dzialo nie tak.
Kasica szukam tego artykulu ale nie moge znalezc, pisal go jakis zielarz.

Ja mam dzis gila ciag dalszy i chyba mu ze mna dobrze, bo 0 poprawy.
 
eeeee Zuza.. ja czasami tak coś powiem ze w sumie sama nie wiem o co mi chodziło..:zawstydzona/y: czasami mam problem z wypowiedzią.. a głowa boli przez pogodę czy martwisz się że Młodej w nocy nie będzie???
Bionda :**** ale wiesz że leczony gilarz trwa 7 dni a nie leczony tydzień???? pewnie zaraz przejdzie.. ;-)
 
Ostatnia edycja:
Zuza no wiem.. napisałam że dobrze zrobiłaś.. ale ze dobrze byś zrobiła (też) gdybyś Jej nie puściła
yes2.gif
:-D A sie usmialam, albo to znak, ze ciaza dziala , albo ja nie moge zrozumiec tego zdania :-D.

Ani@k, moj leczony nieraz trwa nawet 14 dni , przechodzi wszystkie fazy swojej egzystencji.
 
Ostatnia edycja:
chyba ciąża działa :zawstydzona/y::-) choć w sumie nie za wcześnie aby już na szare moje kochane komórki cosik padło???:-):cool2:
 
reklama
Do góry