reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 miesiąc - bardzo silne skurcze podbrzusza

Kaśka21

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Sierpień 2019
Postów
38
Czesc dziewczyny, do grona przyszłych mam dołączyłam miesiąc temu, a dowiedziałam się 2 dni temu, niepokoją mnie silne skurcze podbrzusza (średnio co 2 dni), rodzaj coś w stylu miesiączkowych, ale z o wiele większa siła (płacze i nie mogę się ruszać) trwają koło 7-12 minut i występują raz na 17-20 godzin (od tygodnia), a jestem w 4-5. Byłam wczoraj u lekarza, ale stwierdził tylko, ze widzi, ze jestem w ciąży lecz nie może mi pomoc z tymi skurczami, ponieważ nic nie widzi i umówiłam się na wizytę za 9 dni, co oczywiście jest mnóstwo czasu i się martwię. Czy któraś z Was miała podobne skurcze ? Podkreślam, ze to nie lekkie 2 minutowe skurcze, a bardzo silne rwące skurcze, tak silnych nie miałam nigdy podczas miesiączki. Z góry dziękuje za pomoc !!
 
reklama
Rozwiązanie
Hej dziewczyny, byłam wczoraj na USG o na szczęście wszystko jest okej, skurcze przeszły mi już tydzień temu od tego dnia jak byłam w szpitalu, także po prostu przeszłam nieciekawie ten początek, cysta nawet się już wchłonęła. Wszystko w porządku, 7 tydzień i 6 mm. Pozdrawiam !!!
Czesc dziewczyny, do grona przyszłych mam dołączyłam miesiąc temu, a dowiedziałam się 2 dni temu, niepokoją mnie silne skurcze podbrzusza (średnio co 2 dni), rodzaj coś w stylu miesiączkowych, ale z o wiele większa siła (płacze i nie mogę się ruszać) trwają koło 7-12 minut i występują raz na 17-20 godzin (od tygodnia), a jestem w 4-5. Byłam wczoraj u lekarza, ale stwierdził tylko, ze widzi, ze jestem w ciąży lecz nie może mi pomoc z tymi skurczami, ponieważ nic nie widzi i umówiłam się na wizytę za 9 dni, co oczywiście jest mnóstwo czasu i się martwię. Czy któraś z Was miała podobne skurcze ? Podkreślam, ze to nie lekkie 2 minutowe skurcze, a bardzo silne rwące skurcze, tak silnych nie miałam nigdy podczas miesiączki. Z góry dziękuje za pomoc !!
Nie jest to normalne. Mogą występować bóle podobne do miesięczkowych ale jeśli płaczesz z bólu to nie jest normalne. Zmień lekarza napewno, z takim silnym bólem możesz podjechać do szpitala. Może oznacz poziom progesteronu, jeśli jest za niski dostaniesz leki.
 
Leć szybko do lekarza.
Ja do czasu 1 wizyty gin od testu czyli jakieś 2 tyg miałam takie Skurcze a okazało się że odkleja się bardzo łożysko. Dostałam Luteinę i organizm walczył o utrzymanie
 
Idź do innego lekarza, ale jak ciaża wczesna to wiadomo, że lekarz nic nie zobaczy. Bierz leki rozkurczowe typu no-spa (chociaż ja akurat ich nie polecam) i magnez.
 
Może nie chodziło typowo o łożysko. Ale był to ok 5 tydzień i Pani Doktor mówiła że Skurcze odklejaja to co się zagniezdzilo. Przepraszam za braki w słownictwie ale na obecnym etapie ciąży mam braki lingwistyczne :x
 
reklama
reklama

Podobne tematy

Do góry