reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 okres po cc

reklama
Rozwiązanie
Właśnie to samo słyszałam. Ale dla mnie to trochę dziwne [emoji53] chyba pogadam ze swoją gin ile taki stan może się przeciągać

Znam dziewczynę, która nie miała okresu prawie dwa lata jak kp, potem miała raz i po nim zaraz zaszła w kolejna ciąże u znowu nie ma już 14 mies. Ale jak cię to niepokoi to możesz zapytać lekarza, nie zaszkodzi [emoji6]
Ja po cc i przy kp okres dostałam po 10,5 miesiąca od porodu (łącznie z ciaza prawie 20 miesięcy bez okresu wygodnie było :-) teraz mam bardziej obfity ale zdecydowanie mniej bolesny :-)
 
reklama
Pierwszy okres po 6 miesiącach od CC a córka od urodzenia na MM, bezbolesny ale dosc obfity, potem mi niestety bol powrócił i jest jeszcze gorzej niż przed ciaza :sad:
 
reklama
Ja sn i kp a dostałam okres po 5 tyg od porodu. Aż lekarz był w szoku i stwierdził, że to przez młody organizm. A myślałam że dłużej będę bez. :(

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry