reklama

1 procent podatku

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Kolorowapara, 24 Luty 2014.

 1. Kolorowapara

  Kolorowapara Zaciekawiona BB

  Dziewczyny, ja jeszcze ciągle czekam na PIT od pracodawcy, nie mogę się już doczekać... wy dostałyście swoje? rozliczyłyście się? może któraś dostała zwrot? a oddałyście 1% na jakąś opp czy sobie darowałyście? albo darujecie co roku?
   
 2. Babuszka

  Babuszka Zaciekawiona BB

  Jak co roku przekazałam 1% bo uważam, że KAŻDA fundacja poradzi sobie z tymi pieniędzmi lepiej, niż miałby to zrobić rząd. Zachęcam do przekazywania swojego procencika ;)
   
 3. reklama
 4. maximum

  maximum Fanka BB :)

  Też zawsze przekazuję swój jeden procent, aczkolwiek w tym roku mam problem, ponieważ staram się o aboligację podatkową i nie wiem czy będę mogła oddać swój 1%. Czy któraś z Was była już w takiej sytuacji i mogłaby mi coś podpowiedzieć w tym temacie?
   
 5. luna89

  luna89 Fanka BB :)

  Ja też zawsze przeznaczam swój 1% na wybraną organizację, w tym roku się jednak jeszcze dokładnie nie zdecydowałam.
   
 6. WojtekSek

  WojtekSek Początkująca w BB

 7. Kolorowapara

  Kolorowapara Zaciekawiona BB

  ja przekazuję na fundację L'arche, której też pomagam bardziej realnie - tworzą domy dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, gdzie mogą mieszkać z ludźmi bez niej - razem sobie żyją. gotują, sprzątają, śmieją się itd. moim zdaniem bardzo niedoceniana praca, bo nie tak medialna jak małe dzieci czy kotki. Ale jesli jeszcze się nie zdecydowałaś, to rozważ ich kandydaturę :D jakby co, to krs znajdziesz na larche.org.pl
   
 8. ursz

  ursz Zaciekawiona BB

  Ja w tym roku przekazałam na ochronę rysi, zgodnie z prośbą mojego syna :)
   
 9. Melcia9

  Melcia9 Aktywna w BB

  Czasem wystarczy naprawdę niewiele żeby pomóc innym. :)
   
 10. reklama
 11. Mary la

  Mary la Początkująca w BB

  Faktycznie najgorszym rozwiązaniem jest zostawienie tych pieniędzy w Urzędzie Skarbowym. Zbliża się okres rozliczeń więc zachęcam wszystkich, żeby pamiętali o przekazaniu 1% - w moim przypadku wybór padł w tym roku na fundację Otoz, która pomaga zwierzętom.
   

Poleć forum