reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 roczek :-)

reklama
widziałam też ten torcik na blogu:) napaliłam się na niego ale z myślą o 3 urodzinkach Hani, dla Zośki zrobię coś bardziej naturalnego ;-):-D
 
pabella, ja mam sprawdzoną śmietanę od lat, kupuję śmietanę Łowicką 36% o pojemności 500ml lub 250 w żółtym kartoniku, musi być koniecznie 36% bo robią też 30 i wygląda opakowanie tak samo. Ubijam ją mikserem dodaję cukier puder i jest tak sztywna, że łyżka stoi.
 
My myśleliśmy o jakiejś zabawce np. Fisher Price smartfonik telefonik V7443 (2081357851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bo Wiktorek lubi telefony. Albo o pilocie też Fp ale nie mogę go znaleźć. Te namiociki bardzo mi się podobają co je wstawiłyście, ale niestety mamy mało miejsca więc odpada taki namiot.
A tort robi moja mama ( nie wiemy jeszcze jaki), i mamy sporo gości więc nie wiemy jak zorganizować imprezę. Myślę o zrobieniu około 2 ciast, 2 sałatek ( z tuńczyka i z brokułami) i kanapki. Może coś jeszcze... Ajj mieliśmy salę zabaw z miejscem na zrobienie urodzić w galerii centrum, ale zamknęli ją ostatnio i zrobili z niej siłownię... :wściekła/y: [h=1][/h]
 
ale macie fajne ambitne tortowe plany! ja, ze względu na to, że to urodziny mojej córki postanowiłam właśnie nie zabierać się za robienie tortu... ;-) zlecę to fachowcom, czyli mojej teściowej i mojej siostrze bo inaczej to byłaby jedna wielka wtopa :-) za to dla gości planuję polędwiczki z indyka marynowane w marynacie korzennej i duszone w sosiku z czerwonego wina z dodatkiem skórki pomarańczowej, może porwę się na zrobienie browniego albo blondiego, bo to trudno zpieprzyć ;-) pewnie do tego też jakaś sałatka (może z bobu, bryndzy, jajka i rzodkiewki), może jakaś tarta szpinakowa... deska serów z orzechami i jakieś przekąski "na raz do pyska" :-)

co do prezentu też podobają mi się te namioty, może się szarpniemy na jakiś wypasiony (jak znajdziemy taki) :-)
 
reklama
a wiecie co, ja niezmiennie uwielbiam kredki bambino. Bo mielismy te crayola drewniane i w sumie prawie to samo, ale nie tak dobre...

A ten tort- mam na szczescie super sklep blisko, ktory sprzedaje naturalne barwniki. Benio nie lubi slodkiego i tak, wiec jesli zje to tylko ze wzgledu na kolor :)
 
Do góry