reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 dni po terminie miesiączki, na usg nic nie widać

ja niestety myślę że beta spada.
bo jeśli najczulszy test wynosi 10, nie wiem jakim robiłaś, czy 10 czy 25 ml/U i parę dni później beta wynosi 7 z hakiem...
test mógł być wadliwy ale 2 z rzędu raczej nie zbyt. no a w laboratorium mogli się pomylić ale wydaje mi się to też mega mało prawdopodobne. ja miałam identyczna sytuację i zaraz później zaczęłam krwawic niestety. ale trzymam kciuki aby było ok.

Wlasnie tak jak mowisz, u mnie dzisiaj rano przy rannej toalecie już zauważyłam ze leci mi krew. Czyli musiała sobie powili spadać, bo testy robiłam z czułością 25 ml/U, a tu po 10 dniach od testów 7... No nic trudno, i trzeba lecieć do przodu. Chyba wybiorę się w grudniu do endokrynologa sprawdzić moje hormony.
Ale w sumie cieszę się ze jest plamienie, bo już się bałam ze to jakas pozamaciczna i bedzie trzeba do szpitala
 
reklama
Wlasnie tak jak mowisz, u mnie dzisiaj rano przy rannej toalecie już zauważyłam ze leci mi krew. Czyli musiała sobie powili spadać, bo testy robiłam z czułością 25 ml/U, a tu po 10 dniach od testów 7... No nic trudno, i trzeba lecieć do przodu. Chyba wybiorę się w grudniu do endokrynologa sprawdzić moje hormony.
Ale w sumie cieszę się ze jest plamienie, bo już się bałam ze to jakas pozamaciczna i bedzie trzeba do szpitala

nie martw się kochana. na takim etapie wszystko się ładnie oczyścić. u mnie tydzień po @ krwawienie trwało jakieś 3 dni, a na normalny @ nie czekałam więcej niż normalnie 2/3 dni. u mnie beta była 16,85 więc podobnie myślę że szybciutko dojdzie organizm do normalnego cyklu :)
Ja w ciążę zaszłam na 3 cykl po biochemicznej, teraz jestem w 20 tygodniu. także trzymam kciuki i powodzenia :)
 
Do góry