reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 miesięcy starań, a ciąży brak co robić?

Pimpusia99

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Grudzień 2020
Postów
15
Mam pytanie jakie badania wykonać gdy mam problem z zajściem w ciążę? Mam już zrobione badanie tarczycy , drożność jajowodów i wiem że występują u mnie owulacje, bo używałam testów owulacyjnych.
 
reklama
Mam pytanie jakie badania wykonać gdy mam problem z zajściem w ciążę? Mam już zrobione badanie tarczycy , drożność jajowodów i wiem że występują u mnie owulacje, bo używałam testów owulacyjnych.
Skoro jest owulacja to monitorować cykle u ginekologa czy pęcherzyk pęka w odpowiednim czasie.
 
Testy owulacyjne wskazują na pik hormonu LH, ale nawet jeśli wykryją pik to nie musi oznaczać, że owulacja wystąpi. Najlepiej sprawdziłby się monitoring żeby potwierdzić, czy ta owulacja faktycznie występuje.
 
Zgadzam się z dziewczynami , trzeba u gina sprawdzić, czy pękają pecherzyki do roku czasu lekarze uważają, że nie trzeba żadnych badań,
 
Najlepiej odpuscic na jakis czas, nie myslec o ciazy, wyluzowac sie totalnie. Im bardziej sie spinasz i o tym myslisz tym gorzej. U mnie tak bylo z pierwsza ciaza, rok sie staralismy, a jak odpuscilam wyjechalismy na urlop, to od razu po powrocie dwie kreski ;)
 
Witam dziewczyny,
❄️😊 oto mój pierwszy wpis na tym forum. Miło mi jak czytam wypowiedzi kobiet. Czuje, ze jest w Was ogromna siła.
U męża 4-mce temu wykryto poważna chorobę, guza, aktualnie jest po operacji. Od września zaczęliśmy starać się o dzidzie. Od lutego 2020 regularnie chodzę do ginka badam się, owulacje, czy faktycznie pęcherzyk pęka 👍 wszystko w normie się wydaje.
Staramy sie być spokojni i cieszy się sobą, ale Po raz 4-ty nic...
jakie badania powinnam zrobić jeszcze Waszym zdaniem i iść z nimi do ginka?

Dziekuje serdecznie za odpowiedzi 🙌
 
Do góry