reklama

10 miesięczne dziecko pokneło puokrągły plastik

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez szalona1234, 10 Marzec 2015.

1. szalona1234

szalona1234 Początkująca w BB

Jestem tu nowa. wiec chiałam zapytać dziecko połkneło plastik półokrągly bylismy na ostrym dyżurze i zrobili przedswietlenie i powiedzieli ze widza cień szybko jechaliśmy do gorzowa jednak chirurg powiedział że nic nie wiedzi i trzeba czekać aż wyjdzie odbytem . musze czekac 10 dni i na konrole. ale nadal w kupkach nie widac plastiku . lekarz kazał dawać wołowine i fasole .boje sie dac bo to za ciężkie na taki mały żoładeczek . poradzicie coś?

2. elak23

elak23 Fanka BB :)

A jesteś pewna , że połknęło ??
    U nas mieliśmy tylko podejrzenia .. i stwierdzili , ze to za mało aby robić prześwietlenie , kazali sprawdzać kupy .... nie wyszło, mały nie przejawiał żadnych problemów więc założyliśmy ze nie zjadł :)

Tez nam kazali dawać fasolkę - tylko taką w strączkach gotowaną .. bo ona owija się wokół połkniętych przedmiotów.

co do wołowiny to nie mam zdania po co ona

Na pocieszenie - kuzyn zjadł igłę jadł fasolę wyszła razem z nią

3. reklama
  4. happybeti

happybeti show must go on...

10 miesięczne dziecko spokojnie może jeść fasolkę szparagową i wołowinę - mieloną, oczywiście.

5. MalaZosia

MalaZosia Mamusia Piotrusia :)

Moja siostrzenica połknęła złotówkę :) I ją wydaliła ale nie znaleziono jej w kupie. Choć prześwietlenie ją pokazało. A to było 10 lat temu. Żyje i ma się dobrze. Grunt to obserwować dziecko i kupy :)

Poleć forum