reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

10 miesieczny malec budzi sie co Pol godziny w nocy.

Cookie_

Moderator
Dołączył(a)
29 Listopad 2019
Postów
2 741
Sen jest powiązany z rozwojem ruchowym. Często dzieci które zaczynają zdobywać umiejętność raczkowania zaczynają wybudzać się w nocy. Kolejny taki skok jest przy chodzeniu. Jak znajdę artykuł w którym o tym czytałam to podeślę.
Edit
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry