reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 transferów i brak ciąży

reklama
Hej
Mi za 7 razem się udało dopiero.
4 stymulację .
Po szczepieniach limfocytami , obstawa leków immunologicznych i przekazanym zarodkiem w końcu zaskoczyło. Wcześniej 2 poronienia.
Co lekarz ba Twój przypadek?
Współczuję . To ciężka walka i droga każdej dziewczyny jest inna.
 
Hej
Mi za 7 razem się udało dopiero.
4 stymulację .
Po szczepieniach limfocytami , obstawa leków immunologicznych i przekazanym zarodkiem w końcu zaskoczyło. Wcześniej 2 poronienia.
Co lekarz ba Twój przypadek?
Współczuję . To ciężka walka i droga każdej dziewczyny jest inna.
Cze ja też zawsze obstawa immunologiczna i accofil i encorton teraz do ostatniego 10 transfer z przebadanym zarodkiem były immuglobiny w dużej dawce i accofil też zmieniony na 2/3 dawki co 3 dni i ciąży brak
 
Może to będzie głupie pytanie ale czy próbowała pani z naprotechnologiem pracować ?
Rozumiem, że invitro to cos innego ale czytałam, że potrafi pomóc.
 
reklama
Witam dziewczyny u mnie to koniec walki niestety bez dziecka w sumie 10 transferów puste jajo i 4 biochemiczne i 5 transferów nie udanych ostatni 10 był z zarodkiem przebadany accofil 2/3dawki co 3 dzień i immuglobiny w dawce 25g
A długie odstępy między transferami? Miałaś badania immuno? Jakieś wskazania do in vitro? Jak jest tyle biochemów to próbowałbym zrobić jak najkrótszy odstęp między jedną ciąża a druga (miesiąc, max 2 po biochemie) żeby wcelować w okno immunologiczne.
 
Do góry