reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 tydzien ciąży, ból jajnika

Nadzieja02

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Sierpień 2019
Postów
24
Dziewczyny, jestem w 10 tygodniu ciąży. Dziś od rana strasznie boli mnie prawy jajnik , podobny ból zawsze odczuwałam podczas owulacji lub przed miesiączką. Martwię się... nie krwawię, ale co chwilę sprawdzam, im bardziej się denerwuje tym bardziej odczuwam kłucie. Tak samo jest przy jakiejkolwiek ruchu. Pomaga tylko leżenie. Zauważyłam więcej białej wydzieliny i wydawało mi się że brązowa plamka, ale zmieniłam majtki włożyłam wkładkę i jest czysto. Czy to normalne? Panikuje?
 
reklama
Rozwiązanie
kłucie jajników .oh co rusz na zmiane i to długo w ciąży ..potem ciągnięcia w dół.. rozciąganie wiązadeł .relaksyna ,mnóstwo relaksyny że chodzić człek nie mógł i potem ból tyłka ..kłucia w pochwie oj tak ..że miałam ochotę sobie coś wsadzic by się podrapac ..raz mega dużo wydzieliny innym razem normalnie ... ciąża potrafi boleć ale jest dla mnie również czyms mega wyjątkowym ☺️

życzę spokoju a najlepiej jak najmniej przesiadywać na forach z przykrymi doświadczeniami bo to nakręca strach:(
Jeżeli cię boli i się martwisz jedź na izbę przyjęć, faktycznie w ciąży zdarzają się nie groźne plamienia ale w moim przypadku okazały się najgorszymi miesiąc temu straciłam ciąże było to poronienie zatrzymane :( a miałam tylko malutkie plamienie od razu pojechałam na sor. Nie czekaj zgłoś się do lekarza lepiej sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Dodam że u mnie była to biała wydzielina delikatnie zabarwiona brązowym śluzem.
 
Ostatnia edycja:
Mnie w ciąży bolał jajnik/jajniki i lekarz mówił że to rozciągające się więzadła niegroźne lecz uciążliwe. Jeśli masz się stresować do wizyty to lepiej idź sprawdzić na izbę przyjęć: będziesz spokojniejsza:) powodzenia
 
reklama
kłucie jajników .oh co rusz na zmiane i to długo w ciąży ..potem ciągnięcia w dół.. rozciąganie wiązadeł .relaksyna ,mnóstwo relaksyny że chodzić człek nie mógł i potem ból tyłka ..kłucia w pochwie oj tak ..że miałam ochotę sobie coś wsadzic by się podrapac ..raz mega dużo wydzieliny innym razem normalnie ... ciąża potrafi boleć ale jest dla mnie również czyms mega wyjątkowym ☺️

życzę spokoju a najlepiej jak najmniej przesiadywać na forach z przykrymi doświadczeniami bo to nakręca strach:(
 
Rozwiązanie
Mam niestety podobny problem, z tym, ze ja nie umiem usiedzieć z dupa i się wczoraj chyba przemeczylam. Do tego od kilku dni odzywa się moja przepuklina lędźwiowa i nie wiem czy to boli kręgosłup czy jajnik. Do tej pory zero dolegliwości a wczoraj rozowy śluz przy aplikacji proga. Od tego czadu tylko bol jajnika. Ktos miał podobnie?
Jeszcze miałam głupi sen ze na usg serce przestało bić. Mam mega schize 😕
 
Do góry