reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... czyli pytania wyrwane z kontekstu:))

odnosnie bąków to mam dwa zdania
- na dworze i dupa może
- bąki puszczane na spaniu nie liczą się:)
nie slyszałam zeby moj chlop puscil kiedys bąka
a mi sie zdarzylo na spaniu - ale patrz wyzej nie liczy się, a tak to sie chowam zawsze do kibelka i maskuje puszczaniem wody albo smarkaniem:)))
 
reklama
Co do bakow to ja siebie zadziwiam:p I mega mi wstyd. Zbijam sie, ze rozkladam sie od srodka bo nie wiem skad ten smrod sie bierze:) Sorki za szczegoly z rana:))


A tak z innej beczki... Czy ktoras z Was na infekcje w pierwszym trymestrze miala zapisany Pimafucin? Bo znalazlam cos takiego w mojej apteczce i chyba mozna to barc na infekcje intymne i podobno bardziej bezpieczny niz Clotrimazol... Potrzebuje tylko jakiegos zapewnienia, ze ktoras to tez brala:))


No blagam, moze ktos cos wie??
 
Ostatnia edycja:
odnosnie bąków to mam dwa zdania
- na dworze i dupa może
- bąki puszczane na spaniu nie liczą się:)
nie slyszałam zeby moj chlop puscil kiedys bąka
a mi sie zdarzylo na spaniu - ale patrz wyzej nie liczy się, a tak to sie chowam zawsze do kibelka i maskuje puszczaniem wody albo smarkaniem:)))

:-D

u mnie nikt się nie krępuje. Jak mu to mus :-D:-D:-D
 
szmonka - tu nie o krępowanie chodzi tylko ustaliłam pewne granice, nie bez powodu - moj ex( ten ktory chrapał tak bardzo, że go prawie udusiłam poduszką) miał taką faze, że walił non stop i wszędzie - wstyd jak diabli idziesz z chłopem za ręke po parku ludzi masa a on wali- z obecnym nie psujemy sobie wspolnego dobrego wizerunku, bo srednio mam ochotę wąchać bąki np w aucie, kiedy wcinam zajebiste jabłko - a i tak bywało:)))
 
hehe:) nie znam Masala, ale nie wiem czy chcę poznać
I tak, mój ex zafundował mi rzeź chrapaniowo- bąkową, na samą myśl mnie cofa.. no, ale zmądrzałam i teraz mam nie pierdzącego i nie chrapiacego:) pewnie ma jakąś ukrytą wadę, ale nie znalazlam jeszcze takiej paskudnej jak u ex.
 
:tak::-Dszamonka i chyba masz racje:p ale powiem, a raczej napisze:p No wiec lezy sie w lozku i puszcza pod koldra baki, potem zakrywasz glowe koldra i wygrywa ta osoba ktora dluzej wytrzyma:pP Wymyslil to moj madry maz:p Tylko niech nikt nie pomysli, ze w to gramy:pP
 
reklama
Do góry