reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... czyli pytania wyrwane z kontekstu:))

reklama
HAHAHAHA :D
W dzieciństwie z kuzynką robiłyśmy konkursy na najbardziej cuchnące bąki :) Szkoda, że nie znałyśmy zabawy w górnika :p No...ale z mężem się już tak nie bawię :p

Katjoshka - Tobie współczuję ex...bobrze, że już jest ex!
 
A moja babcia opowiada, ze jak moj tata bym maly to zkomlegami na klatce schodowej mieli zabwe w najglosniejsze baki, a potem byly konkursy na wybakiwanie melodii...moj ojciec do tej pory jakas melodie potrafi wypierdziec:pP
 
ależ nam się bąkowy temat rozwinął:)
A ja sobie chyba pęcherz przeziebiłam i nie wiem czy moge urosept?
Wysłam mojego po sok z zurawiny, przyniosl taka butelczyne jak od syropu i zaplacil za nia 25 pln, pije no ale nie wiem czy to tak naprawde poskutkuje, wiec w razie czego mam urosept, na ulotce ze nie zrobili badan i nie polecaja brac,w necie róznie piszą, któras brała może?
 
kurczę, nie pomogę:crazy: nie mam pojęcia. Może zadzwoń do apteki, lub na pogotowie podpytać?
Dużo pij, zeby wypłukać bakterie.
 
reklama
no kobieta w aptece nie wiedziala, łoje wode i witamine C - tak mnie dzisiaj kurde na miescie przewiało, a jak ten sok z żurawiny nie pomoże jutro to już będę płakała na bank.
 
Do góry