reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... czyli pytania wyrwane z kontekstu:))

Mam tak samo, jak na razie próbowałam wszelką chemią z supermarketu ale efekt marny. Jutro idę po ocet bo patrzeć już na to nie mogę.
 
reklama
DObre są też preparaty Frosch ( takie z żabką) jest cytrynowy i winogronowy spray albo środki Villa. U mnie się dobrze sprawdzają, a wodę mamy koszmarną:/
 
Mi siostra przywiozła Cilit Bang w piance i z tego co wiem w Polsce jest chyba Cif też w takiej postaci. Jak dla mnie rewelacja, wystarczy spryskać i spłukać (chociaż ja jadę jeszcze gąbeczką). Wszystko lśni;)
 
No właśnie z frosch są też z octem, ja tu mam strasznie twardą czajnik po 3 dniach osad, zlewu w kuchni nie zostawię mokrego, krany ciągle pucuję bo jak oplute, jak mi się pokończy płyn to trochę płynu do naczyń albo ajaxa i octu zwykłego dolewam :) środków W5 nie używam ze względu na zapach.
 
edzia ja używam Flis (bodajże) z biedronki. żaden cif i cilit się u mnie nie sprawdził. jest tylko jedno ale! skubaniec jest tak mocny, że myję kabinę w maseczce, bo się nie da, taki żrący. psikam, zostawiam na kilka minut i gąbką przecieram, wygląda jak nowa. kabina i tak i tak, co trzy dni nadaje się do mycia.
 
Dziewczyny mam dylemat wypełniam plan porodu i nie wiem jak lepiej z tą pępowiną. Czy lepiej odciąć ją po tym jak przestaje pulsować ??Bo czytam na necie i jest mnóstwo opinii za ale i mnóstwo przeciw
 
Ja Ci nie doradzę, bo u nas będą pobierać krew pępowinową więc odcinają natychmiast i się zaczyna pobranie...
Ale w szkole rodzenia mówili, że w naszym szpitalu się czeka z odcięciem aż przestanie pulsować.
 
reklama
Do góry