reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
Rozwiązanie
U nas w lokalnej gazecie są zdjęcia noworodków z 2 pobliskich szpitali, taka akcja dla rodziców którzy na to się zgadzają. Przeglądam dzisiaj i jest Kateleia :) Ale imiona rodziców brzmią na zagranicznych. Pozdrawiam Waszą córeczkę :)
reklama
Z mężem wahamy się nad imieniem dla córki. Jedno woli nazwać córkę Aria drugie Adria.
Dlatego postanowiłam zbadać opinie publiczna :) proszę mamy i przyszłe mamy o odpowiedź które imie według Was jest ładniejsze.
może to pomoże nam w wyborze. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Dodam że to nie moje pierwsze dziecko, poprzednie ma również mało spotykane imie
Jeśli już to Aria.
Jednak przyznam że pierwsze słyszę :)
Ale wybór należy do was. Powodzenia
 
Oba imiona są bardzo nietypowe.
Ale po takich kwiatkach jak Jeronimo Martins, Lokomotywa czy Belzebub brzmią bardzo normalnie ;)
Moim zdaniem bardziej przystępnym imieniem jest Aria.
Adria brzmi trochę dziwacznie, jakby było urwane :p
Co do wyboru, to są już Tiny, Kiry i Nessy, więc i Aria/Adria ujdzie skoro się wam podoba :)

A tak z czystej ciekawości - jak ma na imię pierworodne? ;)
 
Uważam, ze Aria byłoby ok. Mam kontakt z różnymi imionami i jestem przyzwyczajona więc nie robi na mnie wrażenia ale w konserwatywnej Polsce raczej jest moda na dawanie bardzo polskobrzmiacych imion i wydaje mi się że w tym wypadku trzeba będzie się przygotować na głupie komentarze i już nie chodzi o dzieci bo dzieci się przyzwyczajaja i biorą przykład z dorosłych i to właśnie oni najbardziej komentują.
 
reklama
Do góry