reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

;))

reklama
Już drugi raz się nie zgadza :p
Mnie się z 2019r. sprawdziło zaszlam w ciąże 10 lutego 2019 według kalendarza chinskiwgo w wieku 26 lat, aczkolwiek miałam 25 wedle naszego . Na chiński wychodzi chłopiec i jest chłopiec ale i tak traktuje to jako zabawę albo czysty przypadek 😅😂
 
Ja tez spr ale w innym kalendarzu wyszła mi córka z tego kalendarza wychodzi syn no i będzie syn
Mnie się tak przytrafiło że bede miała dzieciaki rok po roku więc jakby spojrzeć na inny chinski kalendarz gdzie po 30 jest największą szansą na dziewczynki tak teraz obecnie mam 25 lat zaszlam znowu w lutym to wychodzi dziewczynka . Natomiast jakby spojrzeć na ten co wkleilam ale bez wyznaczonych typowo dat urodzenia i miesięcy w których zostało poczete dzieciątko to z samego kalendarza wychodzi syn , a jakby spojrzeć dokładnie na ten z wyznaczonymi datami czyli według niego lat mam 27 wychodzi mi córka 🤣🤣🤣 ale przeczucie mówi że chyba jednak chlopiec 😉
 
Nie zgadza się, to zabawa tylko 😉 na forum z dziewczynami już sprawdzalysmy i zgadza sie połowie dziewczyn, czyli 50/50 😂
Jasne że zabawa moim koleżanka na 6 sprawdziło się 5 ale tak jak wyżej te wklejone kalendarze dotyczą tylko ciążernych z 2019 I 2020 więc jestem ciekawa ilu się sprawdzi 😊😊bo ten kalendarz akurat nie jest taki jak wszystkie w sieci tylko wyszczegolnili daty urodzenia i daty poczęcia dlatego bo wkleilam 😆😆
 
reklama
Do góry