reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10miesięczne dziecko nie chce jesc nic oprócz piersi :(

Dołączył(a)
27 Styczeń 2016
Postów
2
Moja 10miesięczna córeczka nie chce jesc nic praktycznie oprócz piersi. Gotuje jej sama zupki zazwyczaj jest to rosołek bo najbardziej jej smakuje, je owoce ale doslownie jak ptaszek :( niedlugo idzie do zlobka i zupelnie nie wiem jak sobie z tym radzic, o mleku z butli w ogole nie ma szans bo nie toleruje smoka, z łyzeczki lubi jesc ale mleka przed spaniem jej nie podam z lyzeczki :( pomocy:(
 
reklama
Rozwiązanie
może spróbuj dać wodę, rozcieńczony soczek czy herbatę wystarczy aby spróbowała parę łyczków butelka albo kubkiem niekapkiem
Moja 10miesięczna córeczka nie chce jesc nic praktycznie oprócz piersi. Gotuje jej sama zupki zazwyczaj jest to rosołek bo najbardziej jej smakuje, je owoce ale doslownie jak ptaszek :( niedlugo idzie do zlobka i zupelnie nie wiem jak sobie z tym radzic, o mleku z butli w ogole nie ma szans bo nie toleruje smoka, z łyzeczki lubi jesc ale mleka przed spaniem jej nie podam z lyzeczki :( pomocy:(
Ja tu nie widzę zadnego problemu,Twoja córka jest w wieku kiedy moze jeśc już prawie wszystko łyzeczką a mleka pić nie musi bo przeciez karmisz piersią,napewno wystarczy już jej tylko karmienie wieczorne i nocne.
 
może spróbuj dać wodę, rozcieńczony soczek czy herbatę wystarczy aby spróbowała parę łyczków butelka albo kubkiem niekapkiem
 
Rozwiązanie
Do góry