reklama

10miesięczne dziecko nie chce jesc nic oprócz piersi :(

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez mania27021, 27 Styczeń 2016.

ANEK M
Najlepsza odpowiedź ANEK M, 27 Styczeń 2016
Moja 10miesięczna córeczka nie chce jesc nic praktycznie oprócz piersi. Gotuje jej sama zupki zazwyczaj jest to rosołek bo najbardziej jej smakuje, je... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. mania27021

mania27021 Początkująca w BB

Moja 10miesięczna córeczka nie chce jesc nic praktycznie oprócz piersi. Gotuje jej sama zupki zazwyczaj jest to rosołek bo najbardziej jej smakuje, je owoce ale doslownie jak ptaszek :( niedlugo idzie do zlobka i zupelnie nie wiem jak sobie z tym radzic, o mleku z butli w ogole nie ma szans bo nie toleruje smoka, z łyzeczki lubi jesc ale mleka przed spaniem jej nie podam z lyzeczki :( pomocy:(

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13686717 by ANEK M, 27 Styczeń 2016
  3. ANEK M

ANEK M Fanka BB :)

Głosów: 1
    Ja tu nie widzę zadnego problemu,Twoja córka jest w wieku kiedy moze jeśc już prawie wszystko łyzeczką a mleka pić nie musi bo przeciez karmisz piersią,napewno wystarczy już jej tylko karmienie wieczorne i nocne.

ANEK M, 27 Styczeń 2016 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. mania27021

mania27021 Początkująca w BB

tak tylko co zrobic jesli domaga sie piersi caly czas w ciagu dnia i nie chce jesc nic innego?? dodam jeszcze ze juz za miesiac wracam do pracy i niestety mam zmianową prace..

6. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

7. joanna.asia

joanna.asia Początkująca w BB

8. bojąca

bojąca Fanka BB :)

może spróbuj dać wodę, rozcieńczony soczek czy herbatę wystarczy aby spróbowała parę łyczków butelka albo kubkiem niekapkiem

Poleć forum