reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10tc a seks

Dołączył(a)
6 Maj 2019
Postów
2
Witam brzuchatki. Miałam delikatne plamienia, dostałam duphaston, Pan doktor kazał wstrzymać się że stosunkiem. Moje pytanie czy z orgazmem lechtaczkowym też powinnam się wstrzymać?
 
reklama
Zależy jaki jest powód plamień. Zadzwoń do lekarza i dopytaj. Jeśli masz plamienia np. z powodu nadżerki na szyjce to nie widzę powodu, dla którego miałabyś się wstrzymywać, za to wstrzymanie się od penetracji nawet i bez orgazmu ma uzasadnienie.
 
Podziwiam.
Ja w 10tc zastanawiałam się czy uda mi się utrzymać w żołądku śniadanie.

Współczuję. Ja bym bez jedzenia i bez seksu nie wytrzymała. Podziwiam kobiety, które świadomie rezygnują ze współżycia w czasie ciąży.

A co do tematu - nie pozostaje Ci nic innego, jak dopytać swojego lekarza. Tutaj nikt Ci nie powie, czy powinnaś wstrzymać się od pełnego stosunku, czy problemem może być orgazm.
 
reklama
Mialam podobny problem, i lekarz wytlumaczyl to w ten sposob iz: orgazm lechtaczkowy czy stosunek to to samo dzialanie. Zero masturabcji seksu podniecania sie bo to rowniez wywoluje skurcze macicy tym bardziej jesli juz masz duphaston:)
 
Do góry