reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

11 miesięcy i piję tylko z butelki że smoczkiem

AnA Ania

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2019
Postów
30
Witam. Mój 11 miesięczny bobas pije jedynie z butelki że smoczkiem. Kupiłam mu kubek niekapek lecz nie mógł z niego nic uciągnąć. Nie ciągnie nawet owoców z saszetki. Jak widzi co innego niż butelka otwiera buzie szeroko jak do jedzenia i nie łapie ustami.
Jak nauczyć małego ciągnąć z takich rzeczy jak np saszetka z owockami lub kubeczka do picia. Nie ukrywam że łatwiej byłoby dać mu taką saszetkę na spacerze gdyby ssał sam a nie łyżeczką.
Jaki kubek polecacie do takiej nauki picia? Może kubek ze słomką dałby radę.
Dodam że mały nawet nie trzyma sam butelki a jak złapie nie przechyla tak by poleciało.
 
reklama
Rozwiązanie
Ja nauczyłam słomki podając tubkę z musem, przyciskałam a potem samo ciągnęło. Jak nic nie idzie to polecam odwiedzić neurologopedę.
Spróbuję kubek ze słomką a jak dalej nie będzie chciał się nauczyć to pomyślę o wizycie. Jak tak go obserwuje to wydaje mi się że on nie wie jak ciągnąc
Bidon:) my mamy z obciążnikiem dr Brown i jakkolwiek mała go przechyli nachyli czy obróci zawsze może pić:) rurka jest skierowana pod kątem a nie na prosto i jest lekko spłaszczona co też ułatwia sprawę
Screenshot_2020-07-10-14-40-25-439_com.android.chrome.jpg
 
Ja nauczyłam słomki podając tubkę z musem, przyciskałam a potem samo ciągnęło. Jak nic nie idzie to polecam odwiedzić neurologopedę.
 
Ja nauczyłam słomki podając tubkę z musem, przyciskałam a potem samo ciągnęło. Jak nic nie idzie to polecam odwiedzić neurologopedę.
Spróbuję kubek ze słomką a jak dalej nie będzie chciał się nauczyć to pomyślę o wizycie. Jak tak go obserwuje to wydaje mi się że on nie wie jak ciągnąc
 
Rozwiązanie
Do góry