reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

11 tydzień ciąży brzuch

To nie jest wyznacznik ! Kobiety z ogromnymi brzuchami miewają dzieci z hipotrofią czy niedobór wód plodowych. I na odwrót. Ja miałam naprawdę mały brzuch, wody w normie i 3600 dziecka :)
Ja wiem , ze to nie jest wyznacznik , ale matki często miewają czarne myśli i martwią się na zapas :) porównując się z innymi kobietami :D jak na przykład ja :D
 
reklama
Płakałaś że masz mniejszy brzuch? To ja sie z tego bardzo cieszyłam :)
To był czas pandemię. Słyszałam o kobietach które musiały zostawić dzieci w szpitalu, a same wyjść do domu... Balam się tego cholernie. Ze nie bede mogla odwiedzać synka, że zostanie sam.
A po drugie, od pamiętam balam się niskiej wagi urodzeniowej... Mój facet mimo że jest wielkim chłopem, urodził się w terminie, ale o wadze tylko 2,5 kg. I leżał w inkubatorze. Więc ja miałam wizję małe brzuch - małe dziecko - niska waga - inkubator - Leon w szpitalu a ja w domu 🥺
Na szczęście synek mnie zaskoczył, 3900 😁 a mały brzuch to tak jak mowilam, wynikał z małej ilości wód.
 
Do góry