reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

??

reklama
Też proponuję zrobić test. Ja w dwóch przypadkach też miałam niby okres a potem się okazało że ciąża.
Daj znać co wyjdzie :)
 
Trochę się stresuje bo bardzo bym chciała żeby był pozytywny jak dostałam okres to myślałam ze po wszystkim ale teraz znowu nasunelyscie mi ta myśl 😃
 
Okej postaram się choć nie wiem czy zrobić ten test czy poczekać do następnego okresu 🙃
 
Witam ! 30 stycznia odbyliśmy stosunek z partnerem do końca 17 lutego dostałam okres był on dosyć skąpy i trwał około 2.5 dnia były w nim skrzepy.. Dziś jest 6 dzień cyklu a zauważyłam na bieliźnie brązowa plamę lekkie krwawienie czy to jeszcze po okresie czy o co chodzi ? Cykle zazwyczaj trwają 29-30 dni. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi z góry
Ja tak mam zawsze. bardzo krotki okres 2-3 dni ale leci jak w słynnej scenie z lśnienia, a potem zostawiam na bieliznie nawet do 8 dc brązowe plamki. Mogę mieć po obfitym krwawieniu 2 dni przerwy i np 5-6 dc plamka.
:) nic groźnego.
 
reklama
Do góry