reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...

Może tak, może nie, czasami trzeba nazywać rzeczy po imieniu i niektórzy mogą się oburzyć. Jestem DDA i jedyne, czego mojej mamie nie mogłam wybaczyć przez wiele lat był fakt, że zostawiła mojego ojca gdy miałam 13 lat. Za 13 lat za późno.
Rozumiem co masz na myśli można by rzec ,,znam to";) ale obawiam się ze tu nawet brutalna szczerość nie wystarczy...to takie zycie za mgla malo co tak naprawde dociera. w takiej sytuacji potrzeba niestety dojść do ściany znaleźć się w pewnym sensie na samym dnie (dla każdego znaczy to co innego). Tyle że ta sciana moze byc za rok a moze byc za 20 lat a już dzieciństwa swoich dzieci i swojej młodości się już nie wróci. A straty są straszne często nieodwracalne
 
reklama
Do góry