reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

12 dni po inseminacji dziwne plamienia

Doglovers

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2022
Postów
54
Cześć!
Dnia 17.03(piątek) miałam pierwszą inseminacje. Na naturalnym cyklu.
Leżałam, odpoczywałam oszczędzałam się.
24.03 wizyta : endometrium cytuje lekarza "ładne", "mamy ciałko żółte" , przepisany Duphaston 2tabletkix1dziennie przez 12 dni czyli do 4.04
Po 3-4 dniach brania tabletek dziwne samopoczucie , ból piersi, senność, rozdrażnienie, totalna dekoncentracja w pracy. Nie wiedziałam co robię (trzy razy podchodziłam do jakiegoś tematu/zadania) mega nieogarnięty mozg. Lekkie bóle w podbrzuszu.
Cykle mam 30-32 dniowe. Miesiączka powinna być ok 3-5.04
3 kwietnia zauważyłam na majtkach delikatną plamke w kolorze brązowym.
Dziwne bo zawsze miałam @ mega obfitą i kolor czerwony. Pomyślałam że może to plamienie implatacyjne (ok 12 dzień po inseminacji czyli by się zgadzalo)
Kolejny dzień delikatne muśnięcie branży plamieniem na wkładce. W drugiej części dnia również po długim spacerze z psem to samo. Mocz nie jest czerwony ani podbarwiony. Kolor moczu tak jak zawsze.
Na papierze gdy się podtarlam lekkie muśnięcie brązowym.
Czy to może początek miesiączki a kolor wywołał duphaston ? Czy może jednak to ciaza ?
Biore dodatkowo kwas foliowy , jodid, euthyrox 75(pół tabletki raz dziennie) I zelazo o nazwie Tardyferon for 80+20 1 tabl dziennie.
Test planuje 6.04 ale chciałabym wiedzieć co wy o tym myślicie.
 
reklama
Jesteś ponad 14 dni po IUI i jeszcze nie robiłaś bety lub testu? Może to być rozkręcająca sie miesiączka, ciąża lub efekt uboczny Duphastonu.
 
Okres dostaniesz ok 3 dni po odstawieniu duphastonu. Przed odstawieniem powinnaś zrobić betę żeby upewnić się czy jesteś w ciąży.
 
Hej. Zrobiłam test: negatywny.
Robiłam test pink super czuły 10
W nocy i rano zero śladu brązowego muśnięcia czy plamienia. Po południu pojawiła się brązowa wydzielina ale nie zbyt dużo. Siku normalne, nie podbarwione krwią. Zawsze @ miałam z skrzepami, bardzo silną i z intensywnym kolorem czerwonym.
Samopoczucie jest ok, jedynie lekko bolą mnie piersi. Nie mam żadnych dodatkowych objawów. Brzuch nie boli a zawsze @ bolał.
Lekarza mam 11.04
Nie wiem czy brać dalej duphaston czy przerwać a może wykonać test jeszcze jeden jutro rano. Mam mętlik w głowie
 
Jak brałaś duphaston to masz inny cykl. Nie sugeruj się objawami/plamieniami. Idź na betę. Dziwne ze lekarz nie kazał Ci jej zrobić...
 
Do góry