reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
kochana gratulacje 🥰🥰🥰 aż mi uśmiech powrócił na twarzy. Te dolegliwości mnie chyba nigdy nie opuszczą ......
Hej 🥰
Jak się czujesz kochana, mdłości męczą?
Mam cichą nadzieję, że w tej ciąży mnie ominą 🙈
Który to już tydzień u Cb i na kiedy termin?
 
Hej 🥰
Jak się czujesz kochana, mdłości męczą?
Mam cichą nadzieję, że w tej ciąży mnie ominą 🙈
Który to już tydzień u Cb i na kiedy termin?
7tydz4d termin mam na 17grudnia.
Nie liczą mi od @ ,bo miałam późniejszą owu.
Oj mdłości ,wymioty dają się we znaki ☹️ nie mam czasami siły. Dobrze że mały dał mi teraz się zdrzemnąć,bo byłam nie do życia - on dalej śpiocha ☺️
Byłaś na becie?
 
7tydz4d termin mam na 17grudnia.
Nie liczą mi od @ ,bo miałam późniejszą owu.
Oj mdłości ,wymioty dają się we znaki ☹️ nie mam czasami siły. Dobrze że mały dał mi teraz się zdrzemnąć,bo byłam nie do życia - on dalej śpiocha ☺️
Byłaś na becie?
Akurat wypadła majówka, więc idę dopiero w poniedziałek. W środę też się wybieram, by sprawdzić przyrost.
 
Witajcie kochane😘 jak się czujecie? Mam nadzieję, że czujecie Wasze dolegliwości ciazowe, bo u mnie niestety brak.

Miałam słabe przyrosty bety, zaczęłam plamić dostałam duphaston a dziś pojechałam do szpitala na izbę, pobrali mi krew i zrobili usg. Ciąża biochemiczna.

Także trzymam za Was kciuki, oby wszystko przebiegło pomyślnie 😘

Dawajcie znać co Was 🌻🌼🌷
 
Witajcie kochane😘 jak się czujecie? Mam nadzieję, że czujecie Wasze dolegliwości ciazowe, bo u mnie niestety brak.

Miałam słabe przyrosty bety, zaczęłam plamić dostałam duphaston a dziś pojechałam do szpitala na izbę, pobrali mi krew i zrobili usg. Ciąża biochemiczna.

Także trzymam za Was kciuki, oby wszystko przebiegło pomyślnie 😘

Dawajcie znać co Was 🌻🌼🌷
Trzymaj się 😔 Bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że szybciutko będzie upragniona ciąża
 
Hej dziewczyny:)
co słychać? Jak się czujecie ?
cześć, u mnie wszystko w miarę ok. Chodź pokarmu mam znikome ilości, mimo tego mały ciągnie cyca 2razy w dzień i w nocy. Ciąża się rozwija, wymioty powiedzmy że już powoli się wycofują, pomagają mi tabletki XONVEA. Niestety ślinotok mam taki, że wyjście moje na miasto wiąże się z dużą paczką chusteczek higienicznych , bez nich ani rusz.

A co u Was dziewczyny?

Pozdrawiam Was cieplutko 😘
 
reklama
Hej, chciałam trochę odkurzyć temat.

Przede wszystkim Dziewczyny, jak się czujecie? Te którym się udało, powiedzcie czy dziecko odstawiło się w którymś momencie samo czy karmicie dalej? Czy odczuwacie/odczuwałyście dyskomfort przy karmieniu?

Mi też się w końcu udało, ale jestem naprawdę na samym początku i żadnych dolegliwości, ale jestem bardzo ciekawa jak potoczyły się Wasze losy.

Serdeczności dla Wszystkich. 🤗
 
Do góry