reklama

12tc a ja nie czuje się, jakbym była w ciąży. Zero objawów.

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Alajah, 15 Styczeń 2013.

1. Alajah

Alajah Zaciekawiona BB

Witam, czy któraś z obecnych lub przyszłych mam też nie miała objawów? Oprócz biegania do łazienki i lekko powiększonego biustu nie mam żadnych objawów. Nic mnie nie boli, nie wymiotuję, nawet nie chce mi się spać. Nocą męczę się żeby usnąć. Dwa, może trzy dni miałam kłucia na zmianę w prawym i lewym jajniku. I tak samo kłucia w pochwie.
    Czy moja ciąża rozwija się prawidłowo? Co oznaczają te kłucia w pochwie? Pytałam lekarza prowadzącego to mi powiedział "a to nie ma się czym przejmować". Denerwuje mnie strasznie. A jak jest? Podobno zdrowa ciąża ma wszystkie objawy, ja nie mam żadnego :(
    Dzięki kochane z góry za odpowiedzi.

2. iza:)

iza:) Fanka BB :)

Rozumiem że to Twoja pierwsza ciąża dlatego tak się zamartwiasz, ale nie masz po co. Nie prawda że zdrowa ciąża ma "wszystkie" objawy. Ja byłam 2 razy w ciąży i ani razu nie latałam do łazienki wymiotować ani nie miałam mdłości. Te tzw objawy są bardzo indywidualne dla każdej kobiety, ba każda ciąża u tej samej kobiety może (u mnie też tak było) przebiegać zupełnie inaczej. Kłucia są też normalne, chyba że jest to ostry ból. Nie martw się na zapas bo stres wpływa źle na maleństwo. Wszystko będzie dobrze i za kilka m-cy będziesz miała przy sobie swoje Serduszko

3. reklama
  4. Karenka

Karenka Fanka BB :)

to, że nocą spać nie potrafisz to właśnie jest objaw :-)
    jak mówił mój ginek to jest typowe dla pierwszego trymestru, także spokojnie :-)
    i nie stresuj się, jest wszystko w porządku, to tylko się ciesz, że nie masz mdłości i wymiotów

5. kłaczek

kłaczek Fanka BB :)

Tylko sie cieszyc!:-) Niby w pierwszym trymestrze sennosc jest normalniejsza niz brak snu, ale... przeciez masz objawy! Biegasz do lazienki i rosna Ci piersi - wystarczy.

6. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

ją do 15 tyg. ciąży nie wiedziałam nawet że w niej jestem bo objawów nie miałam nawet miałam płomienia przypominające @

7. martaik

martaik Fanka BB :)

Jestem mama dwoch zdrowych chlopcow, jeden ma dwa latka, a drugi 8 miesiecy i nie wiem czym sa dolegliwosci ciazowe:) nawet do lazienki nie biegalam. W ciazy czulam sie doskonale, nawet lepiej niz normalnie:)

8. agaagaaga14

agaagaaga14 Fanka BB :)

Nie przejmuj sie Ja do tej pory nie mam zadnych objawow A juz jestem prawie w 39 tc Takze wkrotce bede tulic swoja niunie Przez cala ciaze nie mialam zadnych mdlosci ani bólów Nawet mnie piersi nie bolaly i sie nie powiększyły Jedyna rzecza ktora mnie meczyla w pierwszym trymestrze to ciagle spanie Natomiast po 30tc na odwrot czyli bezsennosc -masakra Zycze Ci szczesliwych dalszych miesiecy ciazy

9. zaczarowana79

zaczarowana79 3*mama :-)

Jak ja bym tak chciała bezobjawow.. Tylko pozazdrościć! Ciesz się i nie denerwuj, a jak jeszcze lekarz mówi że jest dobrze... Ja też każdą ciążę przechodzę inaczej.. tą trzecią najbardziej objawowo i też czasami się martwię bo jest inaczej niż poprzednio... Kłucia są naturalne, a bezsenność może być objawem twojego martwienia się... Jestem w podobnym momencie ciąży i czasmi też potrafię się zapomnieć że jestem ciężarówką... W razie pytań, wpadaj na forum sierpniówek tam u nas sporo dziewczyn z różnymi dolegliwościami i pytaniami... Chętnie się wspieramy...

10. reklama
  11. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

Tylko się cieszyć :) Niektóre kobitki nie mają objawów i tylko zazdrościć... ja rzygałam jak kot całą ciążę nic fajnego :sorry:

12. Kopka

Kopka Fanka BB :)

zamiast sie martwic to sie ciesz,wiele kobiet marzy,zeby nie miec mdlosci itp;) zycze zdrowka;)

Poleć forum