reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

12tc a ja nie czuje się, jakbym była w ciąży. Zero objawów.

Alajah

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Styczeń 2013
Postów
22
Witam, czy któraś z obecnych lub przyszłych mam też nie miała objawów? Oprócz biegania do łazienki i lekko powiększonego biustu nie mam żadnych objawów. Nic mnie nie boli, nie wymiotuję, nawet nie chce mi się spać. Nocą męczę się żeby usnąć. Dwa, może trzy dni miałam kłucia na zmianę w prawym i lewym jajniku. I tak samo kłucia w pochwie.
Czy moja ciąża rozwija się prawidłowo? Co oznaczają te kłucia w pochwie? Pytałam lekarza prowadzącego to mi powiedział "a to nie ma się czym przejmować". Denerwuje mnie strasznie. A jak jest? Podobno zdrowa ciąża ma wszystkie objawy, ja nie mam żadnego :(
Dzięki kochane z góry za odpowiedzi.
 
reklama
Rozumiem że to Twoja pierwsza ciąża dlatego tak się zamartwiasz, ale nie masz po co. Nie prawda że zdrowa ciąża ma "wszystkie" objawy. Ja byłam 2 razy w ciąży i ani razu nie latałam do łazienki wymiotować ani nie miałam mdłości. Te tzw objawy są bardzo indywidualne dla każdej kobiety, ba każda ciąża u tej samej kobiety może (u mnie też tak było) przebiegać zupełnie inaczej. Kłucia są też normalne, chyba że jest to ostry ból. Nie martw się na zapas bo stres wpływa źle na maleństwo. Wszystko będzie dobrze i za kilka m-cy będziesz miała przy sobie swoje Serduszko
 
to, że nocą spać nie potrafisz to właśnie jest objaw :-)
jak mówił mój ginek to jest typowe dla pierwszego trymestru, także spokojnie :-)
i nie stresuj się, jest wszystko w porządku, to tylko się ciesz, że nie masz mdłości i wymiotów
 
Tylko sie cieszyc!:-) Niby w pierwszym trymestrze sennosc jest normalniejsza niz brak snu, ale... przeciez masz objawy! Biegasz do lazienki i rosna Ci piersi - wystarczy.
 
ją do 15 tyg. ciąży nie wiedziałam nawet że w niej jestem bo objawów nie miałam nawet miałam płomienia przypominające @
 
Jestem mama dwoch zdrowych chlopcow, jeden ma dwa latka, a drugi 8 miesiecy i nie wiem czym sa dolegliwosci ciazowe:) nawet do lazienki nie biegalam. W ciazy czulam sie doskonale, nawet lepiej niz normalnie:)
 
Nie przejmuj sie Ja do tej pory nie mam zadnych objawow A juz jestem prawie w 39 tc Takze wkrotce bede tulic swoja niunie Przez cala ciaze nie mialam zadnych mdlosci ani bólów Nawet mnie piersi nie bolaly i sie nie powiększyły Jedyna rzecza ktora mnie meczyla w pierwszym trymestrze to ciagle spanie Natomiast po 30tc na odwrot czyli bezsennosc -masakra Zycze Ci szczesliwych dalszych miesiecy ciazy
 
Jak ja bym tak chciała bezobjawow.. Tylko pozazdrościć! Ciesz się i nie denerwuj, a jak jeszcze lekarz mówi że jest dobrze... Ja też każdą ciążę przechodzę inaczej.. tą trzecią najbardziej objawowo i też czasami się martwię bo jest inaczej niż poprzednio... Kłucia są naturalne, a bezsenność może być objawem twojego martwienia się... Jestem w podobnym momencie ciąży i czasmi też potrafię się zapomnieć że jestem ciężarówką... W razie pytań, wpadaj na forum sierpniówek tam u nas sporo dziewczyn z różnymi dolegliwościami i pytaniami... Chętnie się wspieramy...
 
reklama
Do góry