reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

12tc a ja nie czuje się, jakbym była w ciąży. Zero objawów.

Ja również przejmowałam się brakiem objawów -ale jak zaczęło mi się robić niedobrze i mnie mdliło i trzy dni poprzytulałam się z muszlą klozetową... dziękuję Bogu za brak objawów...:-D:-D:-D
dziwne uczucie w pochwie czy też ból jajników - to nic dziwnego - naturalne. Rośnie nam macica,wszystko się rozciąga..więc nieco boli:) Ja czasami jak kichnę, mam wrażenie, że coś mi się urwało:angry:

Cieszmy się brakiem objawów:) Dzidziusie pięknie rosną a my radujmy się tym cudem pod serduszkiem :)
 
reklama
Powiem Wam moje drogie, ze juz mam 22 tc i dalej nie mam objawów poza rosnącym brzuchem :p
Żeby nie on i brak okresu nie powiedziałabym, że jestem w ciąży :D
 
Hej, nie martw sie to indywidualna sprawa kazdej kobiety. Ja o ciąży się dowiedziałam w 7 tyg oprócz braku miesiączki nie miałam innych objawów. Wogle przez cała ciąże dobrze sie czulam nie miałam wymiotów, puchnących stóp no może tylko delikatne pobolewania w pachwinach:-)
 
Heej dziewczyny. Moze zaczne od poczatku. Jak sie dowiedzialam o ciazy a dosyc szybko bo juz 3-4tydz (bylam.na stymulacji) bolalo mnie doslownie wszystko piersi,brzuch bolal ciagnal,delikatne jakby bole jajników. Bylam na usg wszytko ok. 28.04 robilam bete rosla bylo ponad 9tys. 10.05 ide dopiero na kolejne usg. Biore luteine dopochwowo i duphaston. Ale od 1.05 ja praktycznie nic nie czuje... piersi totalnie ustaly. Brzuch sporadycznie jak kichne np to cos odczuje a tak to nic. I nie wiem czy to te leki tak podzialaly czy cos sie dzieje i ciaza obumarla? Do 10.05 tak mi sie dluzy i sie zaczynam denerwowac.
 
Do góry