reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

13 tyg ciąży i dziwna wydzielina

Madzik89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Lipiec 2009
Postów
47
Witam,
Mam następujący problem. W niedziele rano wstałam i miałam dziwną brązowo-czarną wydzielinę. Dużo jej nie było ale się przestraszyłam... Jestem w 13 tygodniu ciąży... Do lekarza mam iść dopiero jutro i strasznie się boję,że jest coś nie tak... :( Czy komuś zdarzyło się coś podobnego? Proszę o odpowiedź:)
Pozdrawiam :)
 
reklama
może to po współżyciu a może powinnaś mieć teraz miesiączke czytałam tu na forum że może sie tak zdarzyć ale lepiej skonsultować to z lekarzem. nie denerwuj się jeżeli teraz jest ok to poczekaj do jutra i leć do lekarza a teraz spokojnie poleż sobie bo stres może tylko dzidzi zaszkodzić. Pozdrawiam i trzrzymam kciuki napewno wszystko jest ok:tak:
 
Jak dzwoniłam do lekarza to mówił właśnie by w środę przyjść a jeśli znowu się pojawi to iść od razu do szpitala, bo może być ryzyko poronienia... Wcześniej przez 2 dni dość mocno bolał mnie brzuch ale po tej wydzieli wszystko jest ok i nic mnie nie boli...
 
to zrób tak jak radzi lekarz jak coś to jedz do szpitala zrobią usg i bedziesz spokojniejsza. Trzymaj się
 
reklama
Byłam:-) I okazało się,że wszystko w porządku tylko teraz zero seksu i nawet przez najmniejsze podniecenie brzuszek boli:-( Ale widziałam na usg moje maleństwo i swoją łapcie do buzi brało!!!:-D Jest urocze! Już bym chciała by było i bym mogła się nim zajmować.. :-)
 
Do góry