reklama

13 tyg ciąży i dziwna wydzielina

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Madzik89, 21 Lipiec 2009.

1. Madzik89

Madzik89 Zaciekawiona BB

Witam,
    Mam następujący problem. W niedziele rano wstałam i miałam dziwną brązowo-czarną wydzielinę. Dużo jej nie było ale się przestraszyłam... Jestem w 13 tygodniu ciąży... Do lekarza mam iść dopiero jutro i strasznie się boję,że jest coś nie tak... :( Czy komuś zdarzyło się coś podobnego? Proszę o odpowiedź:)
    Pozdrawiam :)

2. JulciaS

JulciaS Fanka BB :)

może to po współżyciu a może powinnaś mieć teraz miesiączke czytałam tu na forum że może sie tak zdarzyć ale lepiej skonsultować to z lekarzem. nie denerwuj się jeżeli teraz jest ok to poczekaj do jutra i leć do lekarza a teraz spokojnie poleż sobie bo stres może tylko dzidzi zaszkodzić. Pozdrawiam i trzrzymam kciuki napewno wszystko jest ok:tak:

3. reklama
  4. JulciaS

jakby pojawiła się żywa czerwona krew to wtedy od razu do lekarza

5. Madzik89

Madzik89 Zaciekawiona BB

Jak dzwoniłam do lekarza to mówił właśnie by w środę przyjść a jeśli znowu się pojawi to iść od razu do szpitala, bo może być ryzyko poronienia... Wcześniej przez 2 dni dość mocno bolał mnie brzuch ale po tej wydzieli wszystko jest ok i nic mnie nie boli...

6. JulciaS

to zrób tak jak radzi lekarz jak coś to jedz do szpitala zrobią usg i bedziesz spokojniejsza. Trzymaj się

7. Madzik89

Madzik89 Zaciekawiona BB

Dziękuje:)

8. JulciaS

no i jak Madzik byłaś u lekarza ???

9. Madzik89

Madzik89 Zaciekawiona BB

Byłam:-) I okazało się,że wszystko w porządku tylko teraz zero seksu i nawet przez najmniejsze podniecenie brzuszek boli:-( Ale widziałam na usg moje maleństwo i swoją łapcie do buzi brało!!!:-D Jest urocze! Już bym chciała by było i bym mogła się nim zajmować.. :-)

10. reklama

Poleć forum