reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

14.05 godz. 15:00 zadaj pytanie prof. A. Jakimiukowi ginekologowi; specjaliście w dziedzinie perinatologii

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 645
Miasto
Warszawa
Jesli starasz się od dłuższego czasu o maluszka, to nazwisko prof. dr hab. n. med. prawdopodobnie jest ci znane. prof. Artur Jakimiuk jest konsultantem wojewódzkim w dziedzinie perinatologii, szefem Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w szpitalu MSWiA w W-wie i na stałe współpracuje z kliniką Novum.

Jesli masz pytanie do pana profesora dotyczące zarówno ciąży, jak i starań, in -vitro, itp. proszę napisz je pod tym postem. Pytania zbieram do 12.05. do godz. 14:00. Jeśli są bardzo intymne i masz opory możesz wysłac je do mnie na priva.

Ale się cieszę- ogromnie :) Dziewczyny korzystajcie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Może jeszcze dam radę. 6tydz ciąży, biorę acard, neoparin, metykowany kwas foliowy i wczoraj wieczorem zauważyłam na papierze najpierw zaróżowiony śluz a potem jasnoczerwona krew ze śluzem. Brzuch mnie nie boli. Dziś rano miałam też delikatnie zaróżowione a przez reszte dnia czysto. Wizyte mam dopiero na jutro umówiona ale strasznie sie martwie. Mam 2 stracone ciążę. Dodam, że biorę luteine pod język 2x2tabl
Staramy się z mężem o dziecko.
Mam obecne przeciwciała przeciwplemnikowe w krwi słabo dodatnie (++) i pod spodem adnotacja :
STWIERDZONO obecność przeciwciał przeciw witce plemnika.
Co z nimi mogę zrobić i czy muszę? Ma to wpływ na starania?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam tydzien temu okazalo sie ze jestem w ciazy wedlug obliczen 6 tydzien , lekarz stwierdzil po badania ze 3 , dzis tydzien po bylam u lekarza bo wczoraj moj sluz byl jakby z krwia, na badaniach niby ok ale nie bylo zarodka widac .. co robic mieszkam w DE i ci lekrze podchodza do sprawy byle jak nic nie wytlunaczy
 
Może jeszcze dam radę. 6tydz ciąży, biorę acard, neoparin, metykowany kwas foliowy i wczoraj wieczorem zauważyłam na papierze najpierw zaróżowiony śluz a potem jasnoczerwona krew ze śluzem. Brzuch mnie nie boli. Dziś rano miałam też delikatnie zaróżowione a przez reszte dnia czysto. Wizyte mam dopiero na jutro umówiona ale strasznie sie martwie. Mam 2 stracone ciążę. Dodam, że biorę luteine pod język 2x2tabl
 
Rozwiązanie
Screenshot_20210504-151036.png
Dzień dobry,
jestem po dwóch poronieniach. Pierwsze poronienie samoistnie w grudniu, najprawdopodobniej ciąża biochemiczna. Drugie poronienie w kwietniu, nastąpił spadek beta hcg - dlatego wykonano łyżeczkowanie (6tc). Byłam w szpitalu pod obserwacją poznieważ podejrzewano ciążę pozamaciczną z racji pęcherzyka przy lewym jajniku (możliwe, że było to ciałko żółte) otrzymałam już wynik badania histopatologicznego w którym jest napisane : polipowate endometrium z objawem Arias-Stella. Brak kosmków czy doczesnej.

Proszę o pomoc w interpretacji moich wyników badania genetycznego. Co teraz powinnam zrobić żeby jak najlepiej przygotować się do ciąży ? Czy z racji nieprawidłowych wyników powinnam brać leki?
Pozdrawiam serdecznie ❤️
 
Jesli starasz się od dłuższego czasu o maluszka, to nazwisko prof. dr hab. n. med. prawdopodobnie jest ci znane. prof. Artur Jakimiuk jest konsultantem wojewódzkim w dziedzinie perinatologii, szefem Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w szpitalu MSWiA w W-wie i na stałe współpracuje z kliniką Novum.

Jesli masz pytanie do pana profesora dotyczące zarówno ciąży, jak i starań, in -vitro, itp. proszę napisz je pod tym postem. Pytania zbieram do 12.05. do godz. 14:00. Jeśli są bardzo intymne i masz opory możesz wysłac je do mnie na priva.

Ale się cieszę- ogromnie :) Dziewczyny korzystajcie
Na moje pytanie nie dostałam odpowiedzi mimo, że umieściłam wpis na stronie 4 Maja 😔😔😔
 
reklama
Do góry