reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

14 dni brak @ testy negatywne

Niestety nie przeczytam po holendersku ulotki 😜 ale spokojnie😊 cieszę się że trzymasz dowód na rękach i może i mi się to uda 😁😁 miłego dzionka 😘😊
O widzisz ;), a to musisz przeczytać...zresztą jak zauwazyłaś testów masz kilka więc musisz wszystkie zrobić od dnia kiedy podejrzrwasz, że zaczynają się płodne wiec mniej wiecej kilka dni po @ ;)
 
reklama
O widzisz ;), a to musisz przeczytać...zresztą jak zauwazyłaś testów masz kilka więc musisz wszystkie zrobić od dnia kiedy podejrzrwasz, że zaczynają się płodne wiec mniej wiecej kilka dni po @ ;)
Dam radę jest translator 😉 co ma być to będzie, wolę już się nie nakręcać bo teraz się nakręciłam i tylko rozczarowanie 🙄🙈
 
Ja dowód, że owu była trzymam na rękach ;).
No i masz rację, że nie w każdym cyklu owulacja jest... ale po to robisz test, żeby hmm być choć trochę pewnym... w wczesniej pisałam, że nie zaszłam w 1 cyklu stosowania testów owulacyjnych... oprócz nich były dodatkowe objawy jak ból jajnika, śluzy itp także może napisałam w skrócie... ale chyba testy owulacyjne polegają na tym samym ... , no i chyba każda rozsądna kobieta mimo wszystko czyta ulotki... a nie sadzę by po moich słowach koleżanka załozyła, że miala owulację i że na bank zajdzie ... także tyle w tym temacie
Ten ból jajnika była w czasie owulacji? Bo ja już wariuje, bo myślę, czy to nie wczesna ciąża i dlatego tak pobolewa jajnik. To jak to w końcu jest? ;)
 
Do góry