reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

14 dni brak @ testy negatywne

Kobieta87, też zawsze miałam regularne miesiączki i nagle od 2 cyklów są nieregularne, na jeden @ czekałam 38 dni, nie wiem czym było to spowodowane ale tak się złożyło.
Wydaje mi się, ze w ciąży nie jesteś , któryś test pokazałby dwie kreski, najgorsze te czekanie a;e chyba nie ma wyjścia.
 
reklama
Kobieta87, też zawsze miałam regularne miesiączki i nagle od 2 cyklów są nieregularne, na jeden @ czekałam 38 dni, nie wiem czym było to spowodowane ale tak się złożyło.
Wydaje mi się, ze w ciąży nie jesteś , któryś test pokazałby dwie kreski, najgorsze te czekanie a;e chyba nie ma wyjścia.
Właśnie te czekanie jest najgorsze 🥺 zwłaszcza ze tak czekam na te dwie kreski 🥺🥺🥺
 
Kobieta87, trzymam mocno kciuk, żeby szybko pojawiły się te dwie upragnione kreski...sama czekam ale jeszcze starań nie było
 
Dziewczyny proszę o radę 🙄 bo już nie wiem sama co robić 🥺 03.06.2020 miałam ostatnią miesiączkę , z racji tego że współżylismy w dni płodne (1 dzień przed owulacją) jak nie dostałam okresu w lipcu to pomyślałam że jestem w ciąży 🙈 zrobiłam test w dzień spodziewającej @ ale nic z tego bo wyszedł negatywnie , spóźnia mi się 14 dni okres i do tej pory zrobiłam z 7 testów każdy negatywny🥺🥺 dodam ze mieszkam w Holandii i ciężko jest się tu umówić do położnej żeby zrobili mi głupie usg 🙄🙈 Nie wiem co jest grane a ciąże już wykluczyłam po ilości testów .. 5 testów kupiłam w sklepie Wyszły negatywnie a jeden w aptece i ten z apteki wyszedł pusty 🤷🏻‍♀️🙈 już sama nie wiem co myśleć, jestem załamana a mój mąż cieszy się bo zostanie tatą 🥺🥺🥺
Tez mam tak samo jak Ty z tym ze ja sie umowilam do lekarza ale dopiero na 28lipca 🤷‍♀️
 
reklama
Tu tez wszystko ja skierowanie właśnie [emoji85] bez sensu [emoji85][emoji849] już nie mam sił do tego okresu i oczekiwań ..
No z jednej strony fajnie że nie trzeba płacić bo po to są składki tylko podejście lekarzy mogło by się zmienić. Jeśli ludzie przychodzą po skierowania bo chcą się leczyć to lekarze zamiast się cieszyć to narzekają i mówią że nie ma podstaw. Ja choruje na IO od 9 lat a lekarze mówią że nie ma podstaw do dania skierowania do diabetologa. Ale ostatecznie otrzymałam skierowanie z kliniki.
 
Do góry