reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

14 tydzień zanik objawow

Dołączył(a)
4 Sierpień 2020
Postów
3
Cześć kochane. Potrzebuję chyba porządnego kopniaka. Ostatni raz u lekarza byłam 4.09 wszystko było bardzo dobrze, teraz natomiast czuje jakby coś się wydarzyło. Wszystkie objawy oprócz piersi ustały, no i mam straszne wahania nastrojów, ale bardziej jestem przygnębiona zamiast się cieszyć:(.
 
reklama
Kochana to drugi trymestr. Witaj w najpiękniejszym okresie ciąży. Ja jestem w 21tc i mogę góry przenosić, mam tak od 14-15 TC.
Mnie to już nawet piersi nie bolą, kompletnie nie czuje się jak ciężarna, ale wszystko jest okej :D
 
Cześć kochane. Potrzebuję chyba porządnego kopniaka. Ostatni raz u lekarza byłam 4.09 wszystko było bardzo dobrze, teraz natomiast czuje jakby coś się wydarzyło. Wszystkie objawy oprócz piersi ustały, no i mam straszne wahania nastrojów, ale bardziej jestem przygnębiona zamiast się cieszyć:(.
Mnie nawet w 1 trymestrze okresowo "mijały" objawy łącznie z bólem piersi. Spokojnie :)
 
Moja ciąża (rodzę w tym tygodniu) jak dla mnie była "łaskawa" :) Do 13tc miałam tylko tkliwość piersi i rzadko kiedy odczuwałam mdłości. Później (czyli po 13tc) jak ręką odjął, żadnych objawów i też wszystko było dobrze u lekarza na kontrolach :) Później dopiero w 3 trymestrze zaczęły się bóle krzyżowe, skurcze łydek ale to też rzadko kiedy. Także chyba taka nasza natura,że ciąża jest dla Nas "łaskawa". Jeśli nie masz żadnych niepokojących objawów typu krwawienia,plamienia, bóle podbrzusza to tylko się cieszyć :)
 
Ciesz się 😄 2 trymestr najlepszy , ja tez miałam takie okresy ,że lapalam dola, będzie dobrze , ciesz się dobrym stanem fizycznym, bo w 3 trymestrze już nie będzie tak kolorowo ha ha
 
reklama
Do góry