reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

15.10.2009 DZIEN DZIECKA STRACONEGO!! Łączmy się w modlitwie za NASZE ANIOŁKI...

dla wszystkich naszych aniołków
14089_b.jpg

 
reklama
Nie płacz kochana Mamo
ja patrzę na Ciebie co rano.
Jak tylko oczka otworzę
i skrzydła anielskie rozłożę
to zaraz lecę do Ciebie
pomimo, że jestem tu- w Niebie
Lecę, by Ciebie utulić,
do serca mego przytulić
głaskać Twe włosy rozwiane
i skleić serce złamane.
I znajdziesz mnie w listku na drzewie
I wiatru ciepłym powiewie
I w jasnym słońca promieniu
I w ptaku co siadł na ramieniu.
W tatrach i szumie morza
W tęczy łuku, barwnym jak zorza
W tatusia czułym uścisku
Bo jestem tak bardzo blisko...
I śpiewam Ci liści szelestem
I kocham - przy Tobie jestem
W zachodzie i wschodzie słońca
Ja będę z Tobą do końca...



Dla moich Kochanych Skarbów...
[*]
[*]
[*].... Dla mojego Braciszka.....i dla Wszystkich Aniołków....!
 
reklama
.. jedna z moich córeczek odeszła w trzecim miesiącu życia - 1 czerwca ,w sam Dzien Dziecka , była bardzo chora , w pierwszych chwilach myslałam , że to koszmar ,że w taki dzień ? .. ale dziś wiem że to nagroda nie kara , bo moje maleństwo błogo śpi czekając na dzień zmartwychwstania kiedy już zdrową i radosną będę tulić w ramionach ,,,, kiedyś My Wszystkie Osierocone Mamy przytulimy swoje maleństwa ,tam po "drugiej stronie tęczy" ... ale na czas ziemskiego smutku ,życzę Nam Wszystkim ciepła w sercu na myśl o naszych skarbach , trzymajmy się razem ,zawsze raźniej dzielić smutki ,by mnożyć nadzieję ..
 
Do góry