reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

15 tc silne bole brzucha na środku + wyrostek

Dołączył(a)
28 Listopad 2021
Postów
2
Dzień dobry dziewczyny, nie sądziłam, ze zawitam na tym forum, a jednak. Wcześniej tylko podczytywalam anonimowo.

Jestem w 15 tc. Od środy mam bardzo silne bole brzucha, macica mam wrażenie, ze jest bardzo twarda. Boli mnie na środku w dole brzucha plus po prawej stronie. Jest podejrzenie zapalenia wyrostka przez specyficzny bol po prawej stronie. Jutro kolejna wizyta w szpitalu. Ale nie to mnie martwi, martwi mnie to ze macica bardzo ale to bardzo boli i jest cała twarda. Badanie w szpitalu ginekologiczne miałam w piątek i powiedzieli, ze to tak jest nic nie można z tym zrobić. Macica jest jak kamień i mam wrażenie ciała obcego. Czy ktoś tez to tak odczuwał? Wrażenie kamienia w środku, boli dużo bardziej jak się pochylam, wstaje z krzesła, łóżka
 
reklama
To na pewno nie jest normalne i nie daj się zwieść, jedź koniecznie do innego szpitala bo to nie wygląda dobrze. Niestety jest na tym forum dziewczyna, która straciła ciążę przez wyrostek (tj. przez stan zapalny, ale nie chce się wypowiadać w cudzym imieniu)
Możesz mieć skurcze i nie daj Boże rozkręcający się poród.
 
Do góry