reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

15 tc skurcze jak na miesiączkę

Vi89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
32
Jestem w 15 tc i po wstaniu rano praktycznie cały czas mam odczucie w brzuchu jak przy okresie. Do tego czasem kłuje mnie po obu stronach podbrzusza. Ale to mnie tak nie martwi, wiem że to więzadła się rozciągają. Czy też miałyście takie skurcze jak na miesiączkę? Nie wiem czy panikować i dzwonic do lekarza. Planowaną wizytę mam za 2 tyg. 🤔
 
reklama
Bez badania nikt Ci nie powie czy wszystko jest dobrze. Ja bym 2 tygodni nie czekała tylko pojechała na IP, albo poszła jutro prywatnie. Lepiej dmuchać na zimne. Na bóle brzucha możesz wziąć nospe, jeżeli po nospie nadal boli to obowiązkowo na IP.
 
Ja w 14 tyg z takimi bólami brzucha zostałam odesłana do domu, a po trzech dniach czekania na kolejną teleporade odeszlymi wody w nocy jak byłam w domu . Ze szpitala wyszlam bez diagnozy, wiało się zapalenie wewnatrzmacuczne , jedz na IP nie zastanawiaj się
 
Skurcze są w sumie lekkie i miałam podobne juz w pierwszych tygodniach. Lekarz mnie badał wszystko było ok i mówił że to normalne i u niego 10 na 10 pacjentek tak ma🤔
 
Mnie na sorze zapewniono ze jest ok , godz po tym mialam stan podgoraczkowy, gdybyś zaczęła mieć stan podgorączkowy jedz na sor , obserwuj się powodzenia, ja probuhe godzić się ze stratą i brakiem diagnozy
 
reklama
Do góry