reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

15 tydzień ciąży silne zawroty głowy nad ranem

bobas2020

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2020
Postów
112
Cześć dziewczyny . Mam pytanie. Dziś nad ranem obudziłam się z silnymi zawrotami głowy do tego było mi niedobrze. Wczoraj jadłam na wynos jedzenie, zastanawiam się czy nie zatrułam się czyms chociaż wymiotów, gorączki , biegunki nie było . Są tylko silne zawroty głowy, które poczułam już przez sen w nocy. Miałam tylko raz tak na pocztaku pierwszego trymestru ciąży . W poniedziałek mam wizytę u lekarza . Teraz czuje się lepiej, ale niepokoi mnie to. Dodam, ze mam bardzo niskie cisnienie 93/68.
 
reklama
Rozwiązanie
Ja tez mam takie niskie ciśnienie, jak dla mnie normalne i bardzo dobrze się czuję. Żadnych zawrotów nie mam. Dlatego zależy czy autorka przeważnie ma takie czy jest ono zazwyczaj sporo wyższe.
Zawroty może tez powodować bardzo niski cukier.
Cześć dziewczyny . Mam pytanie. Dziś nad ranem obudziłam się z silnymi zawrotami głowy do tego było mi niedobrze. Wczoraj jadłam na wynos jedzenie, zastanawiam się czy nie zatrułam się czyms chociaż wymiotów, gorączki , biegunki nie było . Są tylko silne zawroty głowy, które poczułam już przez sen w nocy. Miałam tylko raz tak na pocztaku pierwszego trymestru ciąży . W poniedziałek mam wizytę u lekarza . Teraz czuje się lepiej, ale niepokoi mnie to. Dodam, ze mam bardzo niskie cisnienie 93/68.
Takie ciśnienie to ciśnienie w normie, chyba że normalnie masz o wiele wyższe. Zawroty głowy, zwłaszcza teraz jak najbardziej mogą się pojawić. Może faktycznie jest to lekkie zatrucie? Ogsrnizm nie zawsze reaguje wymiotami ;) jeśli już czujesz się dobrze to bym się nie martwiła. Odpocznij jeśli możesz, polez :)
 
Takie ciśnienie to ciśnienie w normie, chyba że normalnie masz o wiele wyższe. Zawroty głowy, zwłaszcza teraz jak najbardziej mogą się pojawić. Może faktycznie jest to lekkie zatrucie? Ogsrnizm nie zawsze reaguje wymiotami ;) jeśli już czujesz się dobrze to bym się nie martwiła. Odpocznij jeśli możesz, polez :)
Dziękuje bardzo za odpowiedz :) pozdrawiam :)
 
Ja tak miałam że potrafiło mi się zakręcić w głowie na siedząco, ciśnienie zawsze było prawidłowe. Gdzieś ok 30tyg zaczęłam mieć zadyszki więc ginekolog skierował mnie do kardiologa. Wszystko było ok, po prostu dla organizmu "tworzenie" dzidziusia to bardzo duży wysiłek. Ja bym w razie powtarzania się objawów dzwoniła do lekarza i ewentualnie zbadała serce żeby czasem przy porodzie nie było nieprzyjemnych niespodzianek bo może się to skończyć bardzo źle. Pozdrawiam i życzę zdrówka Tobie i Maleństwu :)
 
Takie ciśnienie to ciśnienie w normie, chyba że normalnie masz o wiele wyższe. Zawroty głowy, zwłaszcza teraz jak najbardziej mogą się pojawić. Może faktycznie jest to lekkie zatrucie? Ogsrnizm nie zawsze reaguje wymiotami ;) jeśli już czujesz się dobrze to bym się nie martwiła. Odpocznij jeśli możesz, polez :)
Nie zgodze sie, ze cisnienie na tym poziomie jest normalne. Jest raczej niskie I jestem przekonana, ze to wlasnie Ono powoduje zawroty glowy.
Tez tak mialam, moja gin podpowiedziala kawe lub coca Cole, zeby sprawdzic czy podniesienie cisnienie pomaga na moj stan i okazalo sie, ze tak.
 
Nie zgodze sie, ze cisnienie na tym poziomie jest normalne. Jest raczej niskie I jestem przekonana, ze to wlasnie Ono powoduje zawroty glowy.
Tez tak mialam, moja gin podpowiedziala kawe lub coca Cole, zeby sprawdzic czy podniesienie cisnienie pomaga na moj stan i okazalo sie, ze tak.
Dlatego napisałam że może być uważane przez nią za niskie jeśli normalnie ma dużo wyższe. Ja całe życie ma ciśnienie 90/60 więc takie jak autorki posta byłoby dla mnie całkiem wysokim wynikiem.
 
reklama
Dlatego napisałam że może być uważane przez nią za niskie jeśli normalnie ma dużo wyższe. Ja całe życie ma ciśnienie 90/60 więc takie jak autorki posta byłoby dla mnie całkiem wysokim wynikiem.
Czyli jestes niskocisnieniowcem jak no moja mama [emoji4]
Takim normalnym cisnieniem jest 120/80, z widelkami 110-130/ 70/85. Nizsze z tego co wiem to juz niskie.
Tak czy siak, grunt ze autorce juz lepiej.
 
reklama
Ja tez mam takie niskie ciśnienie, jak dla mnie normalne i bardzo dobrze się czuję. Żadnych zawrotów nie mam. Dlatego zależy czy autorka przeważnie ma takie czy jest ono zazwyczaj sporo wyższe.
Zawroty może tez powodować bardzo niski cukier.
 
Rozwiązanie
Do góry