reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

16 dni po i brak okresu

I to jest ten problem. Że ciężko podejść do tego na luzie, zwłaszcza jak się straciło 1 ciążę i z niecierpliwością czekasz na dziecko , a nie możesz ponownie zajść.
Ja straciłam w czerwcu i staramy się od sierpnia..dla mnie to jest nie pojęte mimo że to dopiero kilka cykli ..przeszłam w życiu naprawdę sporo i nigdy nie sądziłam że będzie mnie łamał okres
 
reklama
Ja straciłam w czerwcu i staramy się od sierpnia..dla mnie to jest nie pojęte mimo że to dopiero kilka cykli ..przeszłam w życiu naprawdę sporo i nigdy nie sądziłam że będzie mnie łamał okres
Ja 13.08.2020 i od tamtej pory nic. Człowiek gorsze rzeczy przechodzi a takie coś niszczy psychikę. Niby nic a jednak potrafi unieszczęśliwić człowieka.
 
U mnie lipa..wczoraj różowe krople i do rana nic..później koło 8 tylko na papierze i znów nic więc już miałam nadzieję że coś się zadziało tym bardziej że nudności nie odpuszczałya zawsze od razu ze mnie leci..i tak oto po 15:00 bańka prysła i przyszła żywo czerwona menda @ i boli mnie brzuch jeszcze bardziej niż zwykle..podobnie jak przy ostatnim poronieniu..eh..znów zawód😔już nie dam się więcej nabrać na żadne objawy,wszystko bd traktować jak PMS i chyba odpuszczam
Wiesz, często tak jest, że jak człowiek odpusci to sie udaje..
U nas tak było. Rok starań, z ciaza biochemiczna po drodze i wczesnym poronieniem- oddałam wszystkie rzeczy po synku, ubranka, wanienki, leżaczki i wszystko to, co używa się przy niemowlaku. A mieisac później @ sie spóźniała.. Dziś 30 tydzień..
Głowa do góry!
 
Wiesz, często tak jest, że jak człowiek odpusci to sie udaje..
U nas tak było. Rok starań, z ciaza biochemiczna po drodze i wczesnym poronieniem- oddałam wszystkie rzeczy po synku, ubranka, wanienki, leżaczki i wszystko to, co używa się przy niemowlaku. A mieisac później @ sie spóźniała.. Dziś 30 tydzień..
Głowa do góry!
No to gratuluję z całego serducha ☺ Ja jak nie chciałam to miałam..ustaliliśmy z mężem że odpuszczamy w sumie już przed tą owulacją ale ja nadal się głupia łudziłam i mierzyłam temperaturę..muszę usunąć tą apkę w piździec i faktycznie odpuścić,skupić się na sobie kiedy dzieci w szkole..Dziękuję 😘
 
No to gratuluję z całego serducha ☺ Ja jak nie chciałam to miałam..ustaliliśmy z mężem że odpuszczamy w sumie już przed tą owulacją ale ja nadal się głupia łudziłam i mierzyłam temperaturę..muszę usunąć tą apkę w piździec i faktycznie odpuścić,skupić się na sobie kiedy dzieci w szkole..Dziękuję 😘
Dziękuję.
Mocno trzymam za Ciebie kciuki i na prawdę wierzę, że zostaniesz kokejny raz mama!! Trzymajcie się dzielnie!!
 
reklama
Do góry