reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

16 letnia córka uzależniona od narkotyków

jeszcze dodam ze nie wiem jak taam u panstwa za granica ale w niemczech uzalezninym dawaja co ktrys dzien takie leki zeby nie czuli ochoty na narkotyki , wiem bo u meza w pracy jest chlopak co co 2 dzien jedzi do lekarza po tak zwane witaminnki ;p
 
reklama
Nie wierzę w to co czytam. To na pewno jakaś prowokacja.
Dziecko mają ale ponieważ nie spełnia ich oczekiwań to trzeba się go pozbyć. Przypuszczam, że całe życie mieli córkę w d...i myśleli, że się sama wychowa a tu zonk. Nie jest taka jaka być powinna. To wyrzucić jak śmiecia. Szok :szok:

Czyli jeśli ta "matka" zachoruje to jej mąż może ją wyrzucić bo jest ciężarem? A po co się męczyć?

Pytań wiele: dlaczego zostawili dziecko same? Dlaczego nie zabrali dziecka ze sobą? Tam też są szkoły.

To musi być prowokacja bo nie wierzę, że tacy ludzie bez sumienia, serca, odpowiedzialności, puści i okrutni mogą istnieć.
 
koszmar czy wy zdurnieliscie zamiast jej pomoc to chcecie sie jej pozbyc, przeciez ten wiek jest bardzo trudny, mlodziez potrzebuje wsparcia, to ze wpadla w narkotyki to poniekad wasza wina nie sprawdziliscie sie jako rodzice ze taka sytuacja ja spotkala, jak ja odrzucicie zupelnie to jeszcze sobie cos zrobi i to ty matko bedziesz a to pdpowiedzialana, kompletnie nie rozumiem takej postawy zamiast ja ratowac chca ja wywalic na smietnik i jeszcze na odleglosc, co za was za ludzie
 
Sytuacja typowa dla dziewczynek w tym wieku buntuja się.Kwestia wychowania.Musiał tkwic jakiś problem moze nie rozmawialiscie z nia o Tym co trzeba moze miala jakis problem no i cóż zle towarzystwo i znalazła tzw sposob na swoj problem a że narkotyki.a i przepraszam ale trzeba byc wyrodna matka zeby uciec za pieniędzmi zostawic dziecko i wyrzec sie praw.Zastanow się kobieto bo pogorszysz sytuacje wracaj do niej!jak najszybciej!
 
Nie tyle kwestia wychowania co środowiska w jakim się obraca. Dziś coraz więcej młodzieży jest uzależnionej od papierosów, alkoholu, narkotyków, dopalaczy (Link do: Dopalacze. Narkotyki XXI Wieku. Willa Arkadia) czy nawet seksu. Jak tylko zauważa się u dziecka niepokojące objawy powinno się z nim szczerze porozmawiać, a jak to nie pomoże to wysłać je na terapię. Terapie od różnych uzależnień prowadzi przykładowo Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnienia od Narkotyków I Alkoholu Willa Arkadia w Poznaniu. Można się z nimi skontaktować tel kontaktowe 601 576 591, 601 188 501, 61 872 75 30 lub przez e-mail info@osrodekarkadia.pl
 
Dziecko się popsuło (oczywiście "samo", bo rodzic odpowiedzialny jest tylko za sukcesy,co?) to się go można pozbyć? Kanalie a nie rodzice.
 
Takie rzeczy nie biorą się z byle czego a błędów wychowawczych. Przechodzilam coś podobnego.. I nie wyobrażam sobie by któreś z rodziców tak po prostu chciało się mnie pozbyć.. Powinniście być przy córce i jaxwspierac.. Inna sprawa jest taka, że jesteście wspolwinni tego co się z nią teraz dzieje i macie kiepski kontakt, co zresztą widać bo uciekacie przed odpowiedzialnością.. Nawet się nie ma co dziwić, że ucieka z domu w którym się jej nie chce i niecrozumie..
 
reklama
Do góry