reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

16 miesięcy i tylko papki

Nie, nie jadł chętnie, akceptował tylko kilka zestawów, trzeba było go karmić. A nawet włączać TV, co jest generalnie błędem, bo jedzenie nie powinno się kojarzyć z bajkami, ale my walczyliśmy ze spadaniem z siatki centylowej. Mam drugie dziecko, je w tym samym foteliku, w tym samym pomieszczeniu i jestem w szoku ile - pod względem gramatury i różnorodności - 1,5 roczne dziecko może zjeść, że je samo sztućcami i przeżuwa kotlety czy makaron, z czym starsze dziecko ma właściwie do tej pory problem.
 
reklama
No trochę nie tak jak papki je moja sama już rączkami takie rzeczy co może fajnie sama makaroniki parówek je jajecznicę jajo lubi zresztą je to co my bo co innego nie chce patrzy na nas i potem płacz sami daliśmy jej powoli poznawać jedzenie i rączkami jadła jak 10miesiecy skończyła teraz roczek ma i wszystko jej smakuje
 
Proszę czytać ze zrozumieniem mój również dostawał jedzenie do rączek odkąd tylko zaczęliśmy dietę rozszerzać więc nie w tym problem. Dostanie do ręki owszem często zje trochę ale czasem tylko rozgniecie i wyrzuci. Zdarzyło się że zjadł sam całą parówkę czy pół świeżej bułki ale chyba nie może jeść tego na śniadanie obiad i kolacje
 
Do góry