reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

16 miesieczny niejadek ! prosze o pomoc

na-tuska

podwójna mamuśka :D
Dołączył(a)
13 Maj 2010
Postów
2 345
Witam serdecznie
mój 16 miesieczny syn odkąd nauczył sie chodzić (10 miesiecy) ma straszne probelmy z jedzeniem, odmawia dosłownie wszystkiego, śniadanie poskubie, 2 sniadanie tez, obiad kilka łyżeczek zje, podwieczorku nie tknie, kolacje czasami uda mi sie mu wepchnąc. wymyslałm najrózniejsze potrawy, probuje go przedtrzymac dłużej z jedzeniem ale to nie przynosi zadnych skutków. Od miesiaca nie chce tez pic mleka modyfikowanego, podalam mu kilka razy mleko z kartonu - wypije ale tylko jak synek wazy obecnie 9 killo wygląda jak kości i skóra... byłam z tym u pediatry to twierdzi ze taka jest jego natura.:szok: kupy robi po 3-4 dziennie tylko zastanawiam sie z czego skoro tylko degustuje...
owoce je ale tylko na działce posto z krzaka lub dzrewa w domu mu nie smakuja :angry:
rece mi opadają...
gdzieś na forum czytałam o syropie na pobudzenie apetytu czy mogła bym prosić o jego nazwe?... bardzo prosze o rade

dziękuję i pozdrawiam
 
reklama
Witam serdecznie
mój 16 miesieczny syn odkąd nauczył sie chodzić (10 miesiecy) ma straszne probelmy z jedzeniem, odmawia dosłownie wszystkiego, śniadanie poskubie, 2 sniadanie tez, obiad kilka łyżeczek zje, podwieczorku nie tknie, kolacje czasami uda mi sie mu wepchnąc. wymyslałm najrózniejsze potrawy, probuje go przedtrzymac dłużej z jedzeniem ale to nie przynosi zadnych skutków. Od miesiaca nie chce tez pic mleka modyfikowanego, podalam mu kilka razy mleko z kartonu - wypije ale tylko jak synek wazy obecnie 9 killo wygląda jak kości i skóra... byłam z tym u pediatry to twierdzi ze taka jest jego natura.:szok: kupy robi po 3-4 dziennie tylko zastanawiam sie z czego skoro tylko degustuje...
owoce je ale tylko na działce posto z krzaka lub dzrewa w domu mu nie smakuja :angry:
rece mi opadają...
gdzieś na forum czytałam o syropie na pobudzenie apetytu czy mogła bym prosić o jego nazwe?... bardzo prosze o rade

dziękuję i pozdrawiam
przepraszam że zamiast speca odpisuje ale myślałam że ktoś opisuje moją córeczke:)))
ja podawałam jej apetizer kosztuje ok.13zł. tam pisze że jest on od 3r.ż.ale mi w aptece powiedzieli że to nic .jak tam była dawka 5ml 2razy dziennie to mi kazali dać 2.5ml też 2 razy dziennie.on w smaku jest pomarańczowy :)mam nadzieje że pomoże wam:)
 
:-)dziękuję bardzo :D to zawsze jakas nadzieja ze zacznie jesc.... jeszcze raz dzięki:-)
zaraz smigam do apteki :tak:
pozdrawiam
 
to masz tłuściutka córeczkę:-D mój ma szalone 9 kilo

a powiedz mi czy ten syrop cos pomógł tzn. czy zauwazyłas efekty?

a Twoja córeczka jest tylko kilka dni młodsza od mojego pioruna:tak: moze te typy tak maja?;-)
 
to masz tłuściutka córeczkę:-D mój ma szalone 9 kilo

a powiedz mi czy ten syrop cos pomógł tzn. czy zauwazyłas efekty?

a Twoja córeczka jest tylko kilka dni młodsza od mojego pioruna:tak: moze te typy tak maja?;-)
wiesz jadła troszku wiecej niż zwykle, ale żeby się objadać tak jak ja bym chciała to nie i po jednej butelce przestałam jej go podawać.
zawsze u lekarza na kontroli mówią że jest oki, że rośnie jest zdrowa i wagowo też dobrze jest.bawi się zaciesza, uczy się szybko wszystkiego,ale wiesz....co zrobię jej obiad to rzadko kiedy zjada wszystko.a kupy ze 4dzxeinnie.rodzice byli w szoku bo nie wiadomo skąd jak je tyle co ćwirek:).piłaby tylko mleko i to nawet ok.litra dziennie idzie mi:)podaj małemu ten syropek a jak po butli zobaczysz że niewiele się zmieniło to odstawisz no i będzie znaczyło że ten typ tak ma:)
Twój to rzeczywiście....kruszek okruszek:)
 
pozostaje mi tylko kupic i wyprobowac, jakby zaczał chociaz jesc troszeczke wiecej i przybierac na wadze to bede szczesiwa:D od 4 iesiecy nie przytył nic ;/ na brzuszku to mu normalnie mieśnie widać, a skóra cieniutka jak gazeta, co mnie dziwi tylko to ilości napoi jakie wypija. na ole jest ciepło więc może to i lepiej

dzieki jeszce raz dam Ci znac za jakis czas jakie są efekty
 
pozostaje mi tylko kupic i wyprobowac, jakby zaczał chociaz jesc troszeczke wiecej i przybierac na wadze to bede szczesiwa:D od 4 iesiecy nie przytył nic ;/ na brzuszku to mu normalnie mieśnie widać, a skóra cieniutka jak gazeta, co mnie dziwi tylko to ilości napoi jakie wypija. na ole jest ciepło więc może to i lepiej

dzieki jeszce raz dam Ci znac za jakis czas jakie są efekty
heloł:)no ja myślę:)))czekam z niecierpliwością:)
 
reklama
dzieki dziewczyny.
byłam w aptece i mi baba ie sprzedała zapytała o wiek dziecka jak powiedziałam ze 16 miesiecy to stwierdziła ze to jest od 3 lat i mi nie sprzeda i wogole:baffled: chyba muszę odwiedzic inne miejsce
 
Do góry