reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

16 tydzień i plamienie

Dołączył(a)
6 Październik 2018
Postów
1
Witam, mam kilka pytań, dodam że to moja 3 ciąża pierwsze 2 przeszłam ksiazkowo. Aktualnie 15 tyd i 6 dzień ciąży We wtorek zauważyłam małe krwawienie, w środę wizyta kontrolna u gin, szyjka długa, macica schodząca plus skurcze, dretwienie i mrowienie od pasa w dół, żadnych innych objawow. (bolało przy badaniu gin) Lekarz przepisał nospe, magnez i luteina dopochwowo, nie zalecił np leżenia. Pobrał wymaz i 17.10 mam wizytę kontrolna bo tak będą wyniki wymazu dodatkowo Badanie moczu wskazało luteina na poziomie 16., badania krwi ok, Aktualnie wzięłam wolne w pracy i odpoczywam, podczas siedzenia i chodzenia - skurcze i mrowienie czasem klucie w pochwie, ból krzyży (tak mi się wydaje) gdy leżę jest ok. Problem w tym że nie mogę do końca zaaplikowac czopka z luteina mam wrażenie że coś przystawia, i to od wczoraj, bo na początku było ok, plamienie ustalo wczoraj.. Wiem pewnie panikuje.. Ale to normalne objawy? Może skutki uboczne luteiny ? Może zmienić lekarza i udać się o opinię do innego ?
 
reklama
ja biorę luteinę od 5 tygodnia ciąży do dzis jestem w 14 tygodniu wiec biorę ja juz 9 tygodni i nie mam problemu z włożeniem tabletki . Moze inne dziewczyny miały jakiś problem i sie wypowiedza .
 
Ja też biorę luteinę. Co prawda nie długo bo od 4 do 20 tygodnia brałam duphaston a od 20 jestem na luteinie. Przez ten czas nie mam żadnych problemów z aplikowaniem luteiny. Z tego mi wiadomo to luteina nie powoduje plamień ani skurczy. Właśnie na krwawienia się ją dostaje. A na ulotce pisze, że hamuje czynność skurczową macicy :). Ale zapytaj doktora on powinien wiedzieć czy te dolegliwości są po luteinie. ;)
 
Do góry